RTX 2060 için kasa önerisi

Zafer-Demir

Decapat
Merhaba

COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MidT ATX MESH ÖN PANEL PENCERELİ SİYAH KASA

Hava akışı iyi diyorlar. Buna takacağım ekran kartı ASUS GeForce ROG STRIX RTX2060 GAMING OC böyle olacak OC yapmayı düşünüyorum fakat kasa ile uyumlu mudur? İşlemci anakartların 3. Nesil cıkmasını bekliyorum her şeyi indirimle birden alcam bütçe 6500 lirayı aşabilir sonradan kasada sıkıntı olur mu? Hava akışı iyi diyorlar sistem için uygun bir kasa arıyorum pek bilgim yok araştırmaya devam ediyorum güzel bir kasa önerisi istiyorum. Yardım önerileriniz için teşekkürler. Vatan'dan önerin sadece.

Corsair Carbide SPEC-01 kullanıyoruz. RTX 2060 ve RX 570 ile kullanıyoruz. Hiçbir problem yok. Gizli kablolama ve ön tarafa ayrıca 2 adet fan alırsanız on numara hava akışı oluyor. Önü ızgara oluşu çok yararlı.

Hocam dediğin kasa genelde Vatan Bilgisayar'da oluyor gidip inceleyebilirsin ama yan kapağı pleksi olduğu için ben beğenmiyorum o tip kasaları. RTX 2060 yanına daha gösterişli ve cam kasa alsan daha güzel olur bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı