RTX 2060 için monitör tavsiyesi

27" isterseniz onlardan da atabilirim.
Paylaşmış olduğunuz ilk monitör, benim de paylaştığım monitör ve yorumlar bayağı iyi görünüyor. Eğer siz de öneriyorsanız değerlendirmek isterim.

Paylaşmış olduğunuz ilk monitör, benim de paylaştığım monitör ve yorumlar bayağı iyi görünüyor. Eğer siz de öneriyorsanız değerlendirmek isterim.
Güzel hocam, alabilirsiniz. Ben alternatif sundum size. Diğerlerini de gözden geçirin ama, onlar da kaliteli markaların kaliteli ürünleridir ve özellikleri hemen hemen aynı.

Hocam çok teşekkür ederim. Tabi gözden geçireceğim. Peki monitörü DisplayPort ile bağlamam mantıklı olur mu? Eğer olacak ise Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo | Trendyol bu ürünü önerir misiniz?
Paugge markası fena değildir. DisplayPort ile bağlamanız yeni nesile ayak uydurmak açısından iyi olur. HDMI'ın bazı sürümleri 144Hz veremez ancak her DisplayPort ile 144Hz alabilirsiniz.
Ayrıca FreeSync bulunan monitörlere DisplayPort ile bağlanırsanız ekran kartınız NVIDIA olduğu için G-Sync açabilirsiniz.

Paugge markası fena değildir. DisplayPort ile bağlamanız yeni nesile ayak uydurmak açısından iyi olur. HDMI'ın bazı sürümleri 144Hz veremez ancak her DisplayPort ile 144Hz alabilirsiniz.
Ayrıca FreeSync bulunan monitörlere DisplayPort ile bağlanırsanız ekran kartınız NVIDIA olduğu için G-Sync açabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ediyorum. İkisinide temin etmeye çalışacağım. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı