RTX 2060 için PSU önerisi

Bütçe
Max 450
Nasıl abarttıysanız artık millet böyle eklemeye başladı konulara.

Knkm alacağım bütün güç kaynaklarına C4'den tehlikeli diyorlar ve hepsinde Bronze'da olsa 80+ sertifikası var.
https://www.hepsiburada.com/seasoni...ld-atx-power-supply-ssr-650lc-pm-HB00000ULWOV kutu üzerinde 7 yıl garantili yazıyor. Seasonic ile iletişime geçip teyit edin. Ben 4 yıldır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım.

Knkm 450 TL bütçem var hadi en fazla 500 olsun bu 950 TL.

650W/750W gerek yok, ileride RTX 3070/3080'e geçmeyi planlamıyorsanız. Bu fiyatta bulacağınız böyle PSU'lar kötü olacaktır zaten. Bence şunu alıp geçin:

450 liraya kaliteli bir 650W bulacağınızı sanmıyorum.

Beyler kasam Gamepower warCry 6 fanı var hatta 3 tane de ben alacağım ve RGB LED'de döşemeyi düşünüyorum odama 550W yeteceğine emin misiniz sorun çıkarmasın bana ileride işlemci ve ekran kartı da değiştiririm hatta RTX2060'ı almadim 3060'ı bekliyorum 3500'den pahaliysa almam kısaca pişman olmam değil mi?

Son düzenleme:
Beyler kasam Gamepower warCry 6 fanı var hatta 3 tane de ben alacağım ve RGB LED'de döşemeyi düşünüyorum odama 550W yeteceğine emin misiniz sorun çıkarmasın bana ileride işlemci ve ekran kartı da değiştiririm hatta RTX2060'ı almadim 3060'ı bekliyorum 3500'den pahaliysa almam kısaca pişman olmam değil mi?
3060 Ti’ya yettiğine göre düz 3060’a yetmemezlik gibi bir durum yaşatacağını sanmıyorum.

Sağ olsun @passat uyardı. Fiyatı görmedim. Ve tekrar dile getiriyorum 450 Liralık 650W PSU önermem.
Sağ olsun @passat uyardı. Fiyatı görmedim. Ve tekrar dile getiriyorum 450 Liralık 650W PSU önermem.

Üzerine 50 Lira daha koya bileceksen. Cooler Master MWE 600W 80+ Güç Kaynağı Sadece bunu önere bilirim. Diğer cihaz bileşenlerini bilmiyorum ama bu RTX 2060 ekran kartını çalıştırır.

Knkm biliyorum bende su PSU ya karar verdim.
Guzel secim fakat bu PSU'nun sesinden cok sikayetci olanlar var. XPG Pylon serisini gorduyseniz onuda tavsiye ederim. 8 Adet korumasi var. Yeni bir model ve kaliteli bilesenler kullanilmis.

Yeni konular

Geri
Yukarı