RTX 2060 ilanı gerçek midir?

326001

Kilopat
Makaleler
4
Mininge başladığım için ekran kartı arayışındayım. Bunu gördüm, ilk inanmadım ama size de sormak istedim.
Güvenilir bir yere benziyor. Satıcı: TEMEL TEKNOLOJİ.
"Ürünün fiyatının tek nedeni Türkiye içerisinde distribütör garantisi olmamasıdır. Toplu olarka Ukrayna'da orijinal dev C-Zone ASUS'dan alınmıştır. Kendi servisimizden 12 ay garantilidir. 27 tane stok diyor." Bana pek inandırıcı gelmedi ama fikir almakta önem var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Mininge başladığım için ekran kartı arayışındayım. Bunu gördüm, ilk inanmadım ama size de sormak istedim.
Güvenilir bir yere benziyor. Satıcı: TEMEL TEKNOLOJİ.
"Ürünün fiyatının tek nedeni Türkiye içerisinde distribütör garantisi olmamasıdır. Toplu olarka Ukrayna'da orijinal dev C-Zone ASUS'dan alınmıştır. Kendi servisimizden 12 ay garantilidir. 27 tane stok diyor." Bana pek inandırıcı gelmedi ama fikir almakta önem var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sadece kendi servisinden 12 ay garantiliymiş.

Kutusundan çıkmış bir ürün nasıl sıfır oluyor anlamadım. Ayrıca üzerindeki jelatinde bozulmuş.
Satıcı ayakları yapıyor işte. Sadece açtık test ettik o kadar demeye getiriyor. 2. el olsun fark etmez, mining için kaçırlmaz fırsat. 4'den fazla alana özel fiyat diyor. 4 tane alsak bir tane 3070 parası. Çok iyi fiyat. Ama güvenilirliğinden şüphelerim var.

Geri
Yukarı