RTX 2060 ile 1ms 60Hz monitör kullanmak

Öncelikle sizlerin tavsiyeleriniz üzerine bir PC topladım ve sipariş verdim. Tekrardan teşekkür etmek istiyorum :)
monitörümü hemen değiştirmek istemedim açıkçası, sizce bir sorun teşkil eder mi?
Sistemim görseldedir.

Sisteminizi hak ettiği gibi değerlendirememiş olursunuz :D Zararı falan olmaz ama daha keyifli oynamak için bütçeniz varsa direkt 144Hz ve üstüne geçiş yapmanızı öneririm.

CSGO, LOL oyunlarını oynuyorsanız eğer, 144 HZ minimum almanız lazım. Sisteminizin hiçbir önemi kalmaz yoksa. Ama sadece hikayeli, AAA oyunlar oynuyorsanız, örneğin RDR2 60 HZ işinizi görecektir.

Hikayeli oyunlarda pek sorun çıkarmaz ama e-spor tarzı oyunlarda 144 FPS alsanız bile 60 FPS hissiyatı vereceği için sıkıntı değil ama rekabet açısından sorun olabilir.

5 sene 60Hz ile CS:GO ve LoL oynadım ve ikinsinde de yüksek seviyelere ulaşmayı başardım. 144 Hz'e geçmek oynama kabiliyetimi etkilemedi.
O sizin kabiliyetsizliğiniz, ücretsiz bir oyunda yüksek ranklara çıkmak pek de yetenek isteyen bir iş değil. Müzik dinleyerek oynuyordum CSGO'yu LEM rankındayken. HZ ne kadar yüksek olursa rakibinizi o kadar erken görürsünüz, oynayışınızı etkilememe gibi bir ihtimal yok. Özellikle CSGO'da.

Hepinize çok teşekkür ederim gece gece güldüm, eğlendim sayenizde :D asında pek de 4K gibi bir beklentim yok ama yine de 1080P 1 ms 144Hz bir monitör bakacağım.
Not: Cahilliğime verin 1080P'de örneğin Metro Exodus'da RTX mod açabilir miyim? Pek fazla bilgi birikimim yok bu konuda.

ROG parçalara o kadar vereceğinize monitöre ekleme yapsaydınız keşke.

Neyse, hayırlı olsun. Sorun teşkil etmez. :)

Elden ne gelir artık :) sistemi yurt dışından sipariş ettim yoksa bu sistem hayaldi. Monitörü de buradan alacağız mecbur.

Son düzenleme:
Hepinize çok teşekkür ederim gece gece güldüm, eğlendim sayenizde :D asında pek de 4K gibi bir beklentim yok ama yine de 1080P 1 ms 144Hz bir monitör bakacağım.
Not: Cahilliğime verin 1080P'de örneğin Metro Exodus'da RTX mod açabilir miyim? Pek fazla bilgi birikimim yok bu konuda.

Elden ne gelir artık :) sistemi yurt dışından sipariş ettim yoksa bu sistem hayaldi. Monitörü de buradan alacağız mecbur.
Evet 1080P'de RTX açabilirsiniz diye biliyorum.

Geri
Yukarı