RTX 2060 ile Ethereum kazmak

Usta bende yeniyim diye belirttim ama araştırğımı söylüyorum tek kart 6gb kullanabilir ama tek kart 8gb daha fazla kazım değeri veriyor istersen 6gb ekran kartından mining sistem 1000 tane kur 1 tanenin gücü ile 1000 tane arasında dağlar kadar var ben tek kart için konuştum.
Kusura bakmayın öyle atladım konuya siz ustalara bırakıyorum işi.
Öyle değil işte. Kazanç tabi ki adetle birlikte artıyor ama her 8 GB her 6 GB'den daha fazla kazım gücüne sahip olamıyor. Mesela RX 6600 8 GB 30 MH/S civarı yine GTX 1070 8 GB 30 MH/S civarı Etherium kazarken 6 GB VRAM'li RTX 3060 laptop GPU'su 48 MH/S ile kazıyor. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir ama demek istediğim şey kartın saf gücü de önemli.

Eki Görüntüle 1232617
Etheryum dag boyutu 4.6 gb 6 gb göremeyecek kartlar eth 2.0 geliyor.

Eki Görüntüle 1232620
eth dag boyutu bugün itibariyle 4.57 gb zaten eth 2.0 kapıda 6 gb göremeyecek garibim..!
o zaman alt coinlere devam edeceğiniz eth sonrası 2. büyük mining coin rvn oda bugün itibariyle 3.21 gb 6 gb daha 6 yıl iş yapar 😍
Eki Görüntüle 1232622

ah erdem hocam bunu demeseydin bari :p
8 gb kart 30 mh kazım gücü verirken 6 gb kart 50 mh veriyor nasıl bu olcak bu senin tez ?
O zaman daha sağlam kaynak bulmam gerekecek :D dediğim gibi araştırdım sadece detaylı bilgim kartlar arasındaki farkı bilmem ben :D alimde bir tane 5500xt 4gb vardı onun için araştırdım ama onu da bu sene başı yalan etmişler hazır konu hortlamışken alt coinden 4b kasabileceğim bir sanal para birimi var mıdır

O zaman daha sağlam kaynak bulmam gerekecek :D dediğim gibi araştırdım sadece detaylı bilgim kartlar arasındaki farkı bilmem ben :D alimde bir tane 5500xt 4gb vardı onun için araştırdım ama onu da bu sene başı yalan etmişler hazır konu hortlamışken alt coinden 4b kasabileceğim bir sanal para birimi var mıdır
Tabikii 4 gb rx 5500xt ile raven coin kazabilirsin.
yaklaşık 13-14 mh alabilirsin.
günlük 1.40 dolar bırakır oda 18-19 tl *30= 570 tl
sistemle beraber 100w desen aylık 65-70 tl arası elektrik ödersin
temiz 500 kalır.şu anki kurla ve hesapla
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabikii 4 gb rx 5500xt ile raven coin kazabilirsin.
yaklaşık 13-14 mh alabilirsin.
günlük 1.40 dolar bırakır oda 18-19 tl *30= 570 tl
sistemle beraber 100w desen aylık 65-70 tl arası elektrik ödersin
temiz 500 kalır.şu anki kurla ve hesapla
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ederim araştıracağım :)

deminki video hiveos sanırım siz win kullanacaksınız bu videoyu izleyin
burak kardeşimiz burda 2 sinide anlatmış.
ayrıca cüzdan binance kullanın havuz ise 2miners veya ethermine olabilir.

@erdem sümer

çözemezsen yardımcı olurum [email protected] a gsm at yeterli.

Son düzenleme:
deminki video hiveos sanırım siz win kullanacaksınız bu videoyu izleyin
burak kardeşimiz burda 2 sinide anlatmış.
ayrıca cüzdan binance kullanın havuz ise 2miners veya ethermine olabilir.

@erdem sümer

çözemezsen yardımcı olurum [email protected] a gsm at yeterli.
Usta kazıma başladım 1. sorun 2mh değeri ile kazıyor
2.sorun da 2miners da coin cüzdanımı arattığımda bulunamadı diyor bunları nasıl çözücem

OC+UV yaparsan mavi ekran yersin. OC ile UV zıt şeyler.
OC+UV yapmaya çalışmak verimliliği arttırma çabasıdır ve eğer üretici esneklik payı bıraktı ise; o zaman mavi ekransız da verimliliği arttırabilirsin. v=i*r formülü de işin içine giriyor. Bu durumda ısınmayı ihmal ettiğimiz zaman r değişmez. r'yi sabit kabul edersek V düştükçe i de düşecektir. Daha az 'i' birim akım ile daha yüksek clock değeri denenebilir. Bu deneme başarılı olduysa verimlilik de otomatik artmış olacaktır

Ben de aynı sistemle 6 gündür ethereum kazıyorum. 32.48 mh/s hızla 6 günde 0.00351 eth kazandım. Doğru ayarları yapınca ve sıcaklığı düşük tuttuktan sonra ömrü kısalttığını düşünmüyorum.

Usta kazıma başladım 1. sorun 2mh değeri ile kazıyor
2.sorun da 2miners da coin cüzdanımı arattığımda bulunamadı diyor bunları nasıl çözücem
Radeon software de GPU iş yükü ayarı var onu bilgi işlem e al.

kazıma başlatıktan en fazla 15 dk içinde Best Ravencoin RVN Mining Pool - 2Miners
buraya your wallet kısmına yazıp aratıgında çıkması lazım.önce mh ı yükseltelip.
2mh ta kazım alamazsın sanırım limit 5 mh tı.2minersta

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı