RTX 2060 ile oyunlar Ultra'da oynanabilir mi?

2 buçuk yıldır kullanıyorum 1440p Ultra oynuyorum bazı oyunlarda 40 küsurlere düşüyor Shadow kısıyorum high alıyorum devam Ultra 55 üzeri DLSS olunca 60 üzeri AAA oyunlar 1440P'de genel olarak.
Aklımda bir şeyler oluştu hocam aslında niyetim zaten ortalama 5000 vereceğim taksite bölünce 3 4 daha vereyim diye düşündüm. Kart şuan yok gerçi.

Mining yapılmışa hiç bulaşma.
Adam 3 ay minning yaptım der aslında 3 yıldır. Yani güvenilmez böyle şeylere riske atmayın derim.
Haklısınız hocam onuda bilemeyiz. Daha başka kartlar da var vs dedi şüphelendim.

Ryzen 5 2600, RTX2060 ve 16GB ram ile 1080P Ultra ayarlar DLSS Quality'de (bar 2-3 tık açık) 50+ FPS RDR2 oynayabiliyorum sorunsuz bir şekilde. İşlemcim bir iki tık daha iyi olsa DLSS'e de gerek kalmayacak. Bence şuanda bu kart 1080P veya 2K da piyasadaki oyunların %95'ini Ultra ayarlarda oynatabilecek bir kart. Eğer oynadığınız oyunda sıkıntı yaşarsanız birkaç gereksiz ayarı high'a düşürüp öyle de devam edebilirsiniz.

Ben kaç sene mining belli olmayan 3080 aldım palit gamingPro modeli tık demedi 12 saat testte 73 derece, uygunsa fiyatı al geç. 9000 aldım ben 3 hafta oldu. Piyasası 10-11.

Ryzen 5 2600, RTX2060 ve 16GB ram ile 1080P Ultra ayarlar DLSS Quality'de (bar 2-3 tık açık) 50+ FPS RDR2 oynayabiliyorum sorunsuz bir şekilde. İşlemcim bir iki tık daha iyi olsa DLSS'e de gerek kalmayacak. Bence şuanda bu kart 1080P veya 2K da piyasadaki oyunların %95'ini Ultra ayarlarda oynatabilecek bir kart. Eğer oynadığınız oyunda sıkıntı yaşarsanız birkaç gereksiz ayarı high'a düşürüp öyle de devam edebilirsiniz.
Hocam şuan Ryzen 5 3600 kullanıyorum bende, gakat hazirandan sonra Ryzen 9 5900X gibi bir işlemci almak isitiyorum.Şuan GTX 1050 2GB kullanıyorum. İlerde bir kaç ay sonra R9 aldıktan sonra da 2060 ta şuan ki olduğu gibi R9 yanında uyumsuz kalmaz mı sizce ?

Hocam şuan için bütçem olsa işlemcide alacağım fakat onu haziran dan gibi ikinci el alacağım Ryzen 9 5900x istiyorum. Anakartım MSI mortar max. Ekran kartında karar kılamıyorum.

Vardı hocam 3 gündür Gigabyte ürününü takip ediyorum fakat alabileceğim banka kartı bulamadım ortam oluşmadı. Beklemedeyim birdaha yüklenir belki daha uyguna diye aslında geçen hafta hangi markaydı unuttum 3060 Ti 7800 Tl idi.

İkinci el palit buldum 2022 Mayıs faturalı. 3ay mining yapılmış KFG hepsi mevcut 3060 Ti 5500 TL sizce nasıl.
İkinci el tamamen şans işidir. 3 gün önce 3800 TL'ye garantili faturalı nokta hatasız MSI GAMING RTX 2060S aldım. Sıcaklıkları falan olması gerektiği gibiydi. Benim şansım yerindeydi ancak yine de ikinci ele bulaşmamak lazım.

İkinci el tamamen şans işidir. 3 gün önce 3800 TL'ye garantili faturalı nokta hatasız MSI GAMING RTX 2060S aldım. Sıcaklıkları falan olması gerektiği gibiydi. Benim şansım yerindeydi ancak yine de ikinci ele bulaşmamak lazım.
Evet hocam haklısınız bende 1050 aldım geçen sene yazın 1100 TL ye denedim test ettim hala kullanıyorum. Fakat yüksek fiyatlarda kokuyor insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı