RTX 2060 ile Ray Tracing Kullanılır mı?

Bütçe
16000
@Zbyszek kızgın atacak ne var ki? En mantıklısı bu, yurt dışından gelecek telefona bir de IMEI kaydı yaptıracak 400-500₺'ye, onun yerine buradan alsın geçsin. 3060'lı sistem al geç, 1 kere satın alıp 4 sene keyfini sürersin minimum. Telefonu sonra halledersin, her bütçeye telefon var.

@Zbyszek kızgın atacak ne var ki? En mantıklısı bu, yurt dışından gelecek telefona bir de IMEI kaydı yaptıracak 400-500₺'ye, onun yerine buradan alsın geçsin. 3060'lı sistem al geç, 1 kere satın alıp 4 sene keyfini sürersin minimum. Telefonu sonra halledersin, her bütçeye telefon var.
İnsanlarla nasıl iletişime geçicek arkadaşımız? Benimde telefonsuz kaldığım bir dönem vardı ve arkadaşıma tamamiyle bağlıydım. Arkadaşlarım olmadan gezemiyordum ve bu çok can sıkıcı bir şeydi çünkü eğlenilmiyordu adam akıllı. Ondan kızgın attım size arkadaşın dediği gibi telefonsuz hayat olmaz. Bir sürü sebep var telefon almak için.

1000₺'lik telefon da iş görür, tuşlu telefon da iş görür, artık WhatsApp gibi uygulamalara Web'den erişim var. Kızgın atmak için herhangi bir sebep de yok.
Ben ne yazmışım sen ne demişsin. Masaüstünün gücünü ağaca bağlayacak herhalde. Ve benim kızgın attığım şey "Telefon işine hiç girme, al 3060'lı sistem yoluna bak." az önce bu yazdığınızı yazsaydınız kızgın atmazdım. Dediğiniz doğru 1000'tllik telefonda iş görür ama siz direk telefon alma kasa al demişsiniz. (Sim kart yapılandırılmadan nasıl whatsapp webe giriş olucak?)

Yeni konular

Geri
Yukarı