RTX 2060 ile RX 5700 XT Special Edition ekran kartı takası mantıklı mı?

• Konuyu başlatan 527998
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 590

527998

Decapat
Merhaba, bir takas gerçekleştireceğim sahibinden üzerinden ve arkadaşı tanımıyorum, kartın kutu fatura garantisi tam. Benim kartın kutu fatura garantisi bulunmuyor, kartın içi açilmamış ve kafa kafaya takas düşünüyoruz. Mantıklı mı?

Kartlar;

42323424334.jpg

23234423234423.png

Son düzenleyen: Moderatör:
5700XT, 2070 Super rakibi bir kart. Neden böyle bir takas yapılıyor garip. Yapılacaksa da 5700XT alan taraf için mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5700XT, 2070 Super rakibi bir kart. Neden böyle bir takas yapılıyor garip. Yapılacaksa da 5700XT alan taraf için mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sahibin RTX ismine aldanmış olması muhtemel.

Merhaba, bir takas gerçekleştireceğim sahibinden üzerinden ve arkadaşı tanımıyorum, kartın kutu fatura garantisi tam. Benim kartın kutu fatura garantisi bulunmuyor, kartın içi açilmamış ve kafa kafaya takas düşünüyoruz. Mantıklı mı?

Kartlar;

Eki Görüntüle 1620114

Eki Görüntüle 1620115

Çok mantıklı takas ama güven vermedi yanınızda anlayan biriyle alın derim. Sürücü sorunu vs. zaten halledilir.

Sürücü sorunu çıkmış olabilir. 5700XT 5000 serisinin en sorunlu kartı.
Sürücü sorunu kalmadı 5700XT'lerde. Reddit'te kullanıcıların çoğu 1 yıl önce paylaştıkları postta sorunlar giderildi yazmış. Kart çıkalı zaten 3 buçuk sene oldu.

Sürücü sorunu çıkmış olabilir. 5700XT 5000 serisinin en sorunlu kartı.
Yalnız nitro+ 5700xt'nin en sorunsuz kartıdır. Ödül bile almış bir modeldir diye biliyorum.

Geri
Yukarı