RTX 2060 laptopta format atınca performans artar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Eldrithc

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
İ7 10th gen
Merhaba. Monster laptopumda CS de 130 FPS falan alıyorum. Sistemime göre az. Format atsam FPS ne kadar artar sizce? Bu sistemde CS'de normalde kaç FPS alınmalı? (çözünürlük yüksek grafikte yüksek).

Genel olarak laptoplarda çok bilgim yok ama Windows genelinde temiz bir kurulum hep güzel olur muhtemelen dosyalar temizlendikten sonra FPS artışı da görebilirsin

Ben de anlamıyorum. Aynı sistem var, RAM 32 GB sadece, LoL gibi kıytırık oyunda 100FPS zor veriyor makine. Overwatch 2, R6 ultra ayarlarda sabit 144FPS veriyor bu lanet LoL’de 100FPS’nin bile altına düşüyor. Hayır eski 950M/i7 6700HQ laptopla 200FPS alıyordum, parçalar güçlendikçe FPS düşüyor oyunda. Kitlesi ayrı rezil kendisi apayrı rezil oyunun.

Format dahil akla gelen her şeyi denedim, sorun aynı. Sende de muhtemelen format çözüm olmaz.

Ben de anlamıyorum. Aynı sistem var, RAM 32 GB sadece, LoL gibi kıytırık oyunda 100FPS zor veriyor makine. Overwatch 2, R6 ultra ayarlarda sabit 144FPS veriyor bu lanet LoL’de 100FPS’nin bile altına düşüyor. Hayır eski 950M/i7 6700HQ laptopla 200FPS alıyordum, parçalar güçlendikçe FPS düşüyor oyunda. Kitlesi ayrı rezil kendisi apayrı rezil oyunun.

Format dahil akla gelen her şeyi denedim, sorun aynı. Sende de muhtemelen format çözüm olmaz.
Düzelir biraz diye düşünüyorum. Zamanında virüs kapmistim falan.

Geri
Yukarı