RTX 2060 masaüstü ile 3050 Ti laptop takas edilir mi?

Geofalt

Hectopat
Daha fazla  
Hocam benim sistem şu şekilde.
i5-10400F
RTX 2060 Ventus.
2x8 RAM.
540 M.2 SSD.
165Hz 27" Curved monitör.
Takas edeceğim laptop ise Lenovo idrapad Gaming 3 modeli özellikleri ise şunlar.
15"
RTX3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
2x8 RAM.
540 SSD.
Oyun performansı çok umurumda değil arada sırada açar Valorant falan oynarım daha çok üniversitede kodlamaya uğraşacağım için istiyorum bir de şöyle bir detay var, benim sistem 3 yıllık laptop 1.5 aylık siz ne dersiniz takasa değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten benim bildiğim yazılım çok böyle 4090 isteyecek bir iş değil benim bildiğim sisteminiz yeter heralde ama laptop istiyorsanız belki olabilir

i5-10400F
RTX 2060 Ventus.
2x8 RAM.
540 M.2 SSD.
Takas edeceğim laptop ise Lenovo idrapad Gaming 3 modeli özellikleri ise şunlar.
15"
RTX3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
2x8 RAM.
540 SSD.
Oyun performansı çok umurumda değil arada sırada açar Valorant falan oynarım daha çok üniversitede kodlamaya uğraşacağım için istiyorum bir de şöyle bir detay var, benim sistem 3 yıllık laptop 1.5 aylık siz ne dersiniz takasa değer mi?

Ama oyuncu laptopundan ziyade bataryaya önem veren ASUS Vivobook Huawei D serisi gibi Ultrabook'lara baksanız daha iyi olur.

i5-10400F
RTX 2060 Ventus.
2x8 RAM.
540 M.2 SSD.
15"
RTX3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
2x8 RAM.
540 SSD.
Hocam sizin sisteminiz daha kuvvetli (baya) ama taşıma için uygun olması için laptop alır mısınız siz bilirsiniz

Ama oyuncu laptopundan ziyade bataryaya önem veren ASUS Vivobook Huawei D serisi gibi Ultrabook'lara baksanız daha iyi olur.

Ya aslında seneye bunu da satmayı düşünüyorum aslında 1 senelik idareten takas edeceğim. Ama masaüstü elimde kalırsa seneye çok zor satarım çünkü şu an 3 yıllık o yüzden takasa edesim var.

Hocam sizin sisteminiz daha kuvvetli (baya) ama taşıma için uygun olması için laptop alır mısınız siz bilirsiniz
Orası içimi kemiriyor işte evet benimki baya güçlü laptopa göre ama elimde kalırsa seneye zor satarım laptopa geçiş yapmam lazım çünkü üniversite için.

Fiyatı da monitör dahil 15k koymuştum aslında fiyatı düşürüp nakit karşılığı satmak daha mı mantıklı olur bilemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı