1660 Ti PC ile AN515-55 3050 laptop takas edilir mi?

Rioyumben

Hectopat
Sizce Acer AN515-55 GTX3050 ekran kartlı laptop ile takas edilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_0750.jpeg
    IMG_0750.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
O modele baktım içinde GTX 1650 Ti ekran kartı var, kesinlikle ama kesinlikle yapmayın. Masaüstü 1660 Ti 3050 den zaten daha güçlü bir ekran kartı, Unicorn dan inip eşeğe binmek istemiyorsanız yapmayın.

O modele baktım içinde GTX 1650 Ti ekran kartı var, kesinlikle ama kesinlikle yapmayın. Masaüstü 1660 Ti 3050'den zaten daha güçlü bir ekran kartı, unicorndan inip eşeğe binmek istemiyorsanız yapmayın.

Hocam ama laptop ile masaüstü karşılaştırmak saçma zaten oyuncak araba ile gerçek arabayı kıyaslamak gibi bir şey sadece olur mu tarzında.

Hocam ama laptop ile masaüstü karşılaştırmak saçma zaten oyuncak araba ile gerçek arabayı kıyaslamak gibi bir şey sadece olur mu tarzında.
Siz gerçek arabadan oyuncak arabaya mı binmek istiyorsunuz?

Günün sonunda sana hangisi daha fazla performans verecek? Loptop olsun ne olursa olsun diyorsanız alın.

Siz gerçek arabadan oyuncak arabaya mı binmek istiyorsunuz?

Günün sonunda sana hangisi daha fazla performans verecek? Laptop olsun ne olursa olsun diyorsanız alın.

Olaya tek performans değil de alansal olarak, taşıma olarak ve bir de laptoplara göre laptopun performansına göre bakarak sormuştum aslında.

1660 Ti masaüstü 3050 den de güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olaya tek performans değil de alansal olarak, taşıma olarak ve bir de laptoplara göre laptopun performansına göre bakarak sormuştum aslında.
Taşıma için alanlar yılda 1-2 kere kısa süreyle bir yerlere gidiyor yada o kadar laptop aldık bari arkadaşlara götüreyim tarzı düşünceleri oluyor. Ama ilk cümlemde dediğim gibi laptop ihtiyacın yoksa değiştirme dedim. Eğer sık sık bir yerlere gidiyor ve bilgisayara ihtiyaç duyuyorsan alabilirsin. Ama bi kaç kere belki lazım olur diye laptop alıp performans farkından mahrum kalmak istiyorsan seçim senin alabilirsin.

Ben 8 yıla yakın laptop kullandım. Yılda 1 kere 1 ay köye gidiyordum sadece o zaman mobilitesinden faydalanabiliyordum. Onun dışında gerek ısısından gerek performansından muzdariptim.

Taşıma için alanlar yılda 1-2 kere kısa süreyle bir yerlere gidiyor ya da o kadar laptop aldık bari arkadaşlara götüreyim tarzı düşünceleri oluyor. Ama ilk cümlemde dediğim gibi laptop ihtiyacın yoksa değiştirme dedim. Eğer sık sık bir yerlere gidiyor ve bilgisayara ihtiyaç duyuyorsan alabilirsin. Ama birkaç kere belki lazım olur diye laptop alıp performans farkından mahrum kalmak istiyorsan seçim senin alabilirsin.

Ben 8 yıla yakın laptop kullandım. Yılda 1 kere 1 ay köye gidiyordum sadece o zaman mobilitesinden faydalanabiliyordum. Onun dışında gerek ısısından gerek performansından muzdariptim.

Heh aynen misal taşıma işi fazla oluyor o mantıkla takas edilir mi değer olarak.

Geri
Yukarı