RTX 2060 + R5 3600 CoD Warzone düşük FPS

NasahKoclam

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim: MSI RTX2060 GAMING + AMD Ryzen 5 3600 + 16 GB RAM + 500 GB M.2 SSD olmasına rağmen oyunda tüm ayarları yapmama rağmen 100 FPS dahi alamıyorum. GTX1660S ekran kartına sahip arkadaşımla aynı ayarları yapıyoruz benim kartım daha iyi olmasına rağmen aynı FPS'i alıyoruz. Konu ile alakalı yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

@hopify yaklaşık 50-100MHz'lik bir hız düşüşünü tam performans alamamak olarak nitelendirip, soğutucu değiştirtmeye çalışmak saçmalık oluyor. Bilmediğiniz konulara mesaj yazmayınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
@hopify yaklaşık 50-100MHz'lik bir hız düşüşünü tam performans alamamak olarak nitelendirip, soğutucu değiştirtmeye çalışmak saçmalık oluyor. Bilmediğiniz konulara mesaj yazmayınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazdığım şeyde bir hata yok. Sen yine haklı çıkma çabası içerisinde olduğun için seninle laf dalaşına girmeyeceğim abiciğim. Sen daha haklısın. Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı