RTX 2060 + R5 3600 sistem düşük FPS veriyor

mcs1691

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Perşembe günü aldığım sistem elime ulaştı. Başlıkta yazılanlara ek 16 GB 3200 MHz RAM'im var. GTA V'i en yüksek ayarlarda 9 FPS'e kadar düşüyor. PES 2021'i 120 FPS de oynuyorum. GTA'yı 120-130 arası oynamam gerekmez mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mssa'yı 2X yapın. Bir de öyle değerleri kontrol edin.

Hocam sizin kadar bilgili değilim konu hakkında ama Ultra ayarlarda 90-100 FPS almam gerekmez miydi?
Oyunu en baştan silip kurmayı deneyebilirsiniz. Çünkü oyunla alakalı anormal bir durum var ve diğer oyunlardaki aldığınız değerler ise normal görünüyor.
Aslında en düşük aldığım fps 40 idi ama türkçe yama kurunca ilk açtığımda ekranda 9 fps e kadar gördüm. Üstelik hikaye modundan

Hocam sizin kadar bilgili değilim konu hakkında ama Ultra ayarlarda 90-100 FPS almam gerekmez miydi?

Aslında en düşük aldığım FPS 40 idi ama Türkçe yama kurunca ilk açtığımda ekranda 9 FPS'e kadar gördüm. Üstelik hikaye modundan.

Testlerde Mssa'yı 2X ya da 4X alırlar. Mssa'yı yükseltmek oyundaki FPS ciddi bir anlamda düşürür.

Benzer sistemden bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nvida'nın optimizasyonuna göre açtığımda 6000/6000 ekran kartı kullandı oyun. Kendi ayarlarına bıraktığımda 3700. Bu videodaki ayarların aynısını yapıp tekrar deneyeceğim.
Benzer sistemden bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gelişmiş ayarları göstermediği için ben 3.000 GPU kullanımına göre ayarladım. Aşağı yukarı aynı FPS'i aldım. Sorun yok demek bu değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı