RTX 2060 RTX 3050'den daha mı iyi?

Driver problemlerinden falan mı hocam bu sorunlar RX 6000 serisinde yok çünkü.

Olup olmaması umurumda değil.
RX590 da o kadar fazla problem varki tekrardan AMD ismini duymak istemiyorum.
Şu ana kadar kullandığım en sorunlu bilgisayardı elimdeki bende kurtulmak için NVIDIA'ya geçmeyi düşünüyordum o da olmadı maalesef.
Gerçekten gözümle görüp 1-2 hafta kullanıp sorun olmadığını görsem anca o zaman AMD alırım.

Driver problemlerinden falan mı hocam bu sorunlar RX 6000 serisinde yok çünkü.

RX 590 kullanıyormuş normal tövbe etmesi. AMD'nin 5700 XT ile beraber en sıkıntılı modeliydi 590. Üreticilerin frekans farkları, dengesiz güç tüketimleri ve performans sürücüleriyle kafayı kırmaları birleşince ortaya hoş şeyler çıkmadı. İyi yanı mining tarafında servet ediyorlardı.

Olup olmaması umurumda değil.
RX590 da o kadar fazla problem varki tekrardan AMD ismini duymak istemiyorum.
Şu ana kadar kullandığım en sorunlu bilgisayardı elimdeki bende kurtulmak için NVIDIA'ya geçmeyi düşünüyordum o da olmadı maalesef.
Gerçekten gözümle görüp 1-2 hafta kullanıp sorun olmadığını görsem anca o zaman AMD alırım.

Aslında Amazon Japonya'dan 6600 XT veya 6600 alabilirsin hem fiyatları çok iyi hem de 30 gün boyunca sorgusuz iade hakkın var, güzel bir deneme fırsatı olur. RTX 3050'nin iyi bir fiyata düşmesi daha uzun zaman alır.

Aslında Amazon Japonya'dan 6600 XT veya 6600 alabilirsin hem fiyatları çok iyi hem de 30 gün boyunca sorgusuz iade hakkın var, güzel bir deneme fırsatı olur. RTX 3050'nin iyi bir fiyata düşmesi daha uzun zaman alır.

Atmayın şu zehirli oku işte.

6000 veya 5000 serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum RX 6600 XT NVIDIA tarafında karşılığı nedir?

Atmayın şu zehirli oku işte.

6000 veya 5000 serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum RX 6600 XT NVIDIA tarafında karşılığı nedir?

6600 XT'nin karşılığı RTX 3060 ile 3060 Ti arası, RX 6600'ün karşılığı ise 2060 Super diyebilirim. 5000 serisi miningden ötürü toz oldu onu artık unutabilirsin. Şu anda f/p olarak en iyi iki kart bunlar diyebilirim. Ben 11 Ağustos'tan beri 6600 XT kullanıyorum, çoğu kişiye de aldırdım kefil olabilirim. RX 6600 de bunun biraz kırpılmış hali o da sorunsuz ve hoş bir karttır.

Gerçekten vazgeçmek istiyorum AMD'ye lütfen teşvik etmeyin ayrıca Japonya'dan getirmesi çok uğraştırır.
Ne kadar paran var? Sıfır garantili Red Devil var hepsiburada' da 10k ya. https://www.hepsiburada.com/powerco...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.85.8
Gerçekten vazgeçmek istiyorum AMD'ye lütfen teşvik etmeyin ayrıca Japonya'dan getirmesi çok uğraştırır.
Msi Gaming X 6600 xt var elimde 4 aydır kullanıyorum hiçbir mavi ekran vs hiç bir hata yemedim. 6000 serisinde Driver sorunu yok eskilerine göre.

Geri
Yukarı