RTX 2060 sistem 8699 TL!

Bu fiyata INNO minno bakmadan alsın ihtiyacı olan! En fazla 3-5 derece fazla ısınır diğer markalardan o ekran kartı onun haricinde performansı aynı olur.

YT üzerinde testleri var zaten hocam. FPS değerleri aynı ama 6-7 derece bir fark oluyor. Onu da güzel hava akışı olan bir kasayla değiştirerek çözebilirsiniz. GameGaraj kasası hakkında bir fikrim yok.

GameGaraj PSU kötü asıl.
Neye göre kötü hocam? Aigo PSU'ların hiçbir sıkıntısı yoktur sadece dünya çapında tanınmıyorlar. Kendim kullandığımdan biliyorum hiç yanma eğiliminde bir PSU değildir 50'den fazla elektrik kesintisi yaşadım hiçbir sıkıntı olmadı. Onun dışında da hiçbir sorun yaşamadım.
GameGaraj PSU olması daha büyük sorun.
Hiçbir sıkıntısı yok PSU'nun. Kullanmadan yorum yapmayalım lütfen.

Neye göre kötü hocam? Aigo PSU'ların hiçbir sıkıntısı yoktur sadece dünya çapında tanınmıyorlar. Kendim kullandığımdan biliyorum hiç yanma eğiliminde bir PSU değildir 50'den fazla elektrik kesintisi yaşadım hiçbir sıkıntı olmadı. Onun dışında da hiçbir sorun yaşamadım.

Hiçbir sıkıntısı yok PSU'nun. Kullanmadan yorum yapmayalım lütfen.

ASUS Thor'un bile bozulması mümkün iken bilinmeyen markalara yönelmek mantıksız geliyor. Herkeste sorun yaratacak diye bir şey yok.

ASUS Thor'un bile bozulması mümkün iken bilinmeyen markalara yönelmek mantıksız geliyor. Herkeste sorun yaratacak diye bir şey yok.
''Herkeste sorun yaratacak diye bir şey yok.'' Sözü ne kadar yersiz bir cümledir yahu. Hocam GameGaraj'dan bu şekilde sistem alan birçok insan var hiçbir insanın şimdiye kadar Aigo PSU'lar ile sorun yaşadığını görmedim. PSU on numara PSU'dur kullanıp da memnun kalmayan insan göremezsiniz forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı