RTX 2060 sistem GTA V düşük FPS değerleri

mahmuttumuttt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba GTA Online oynuyorum ve MSI Afterburner'dan kaç FPS aldığımı öğrenmek için baktım. Durum fotoğraftaki gibi maksimum80 falan oluyor. Fotoğraflarda grafik ayarları da mevcut. Sizce bu normal mi? Bir sıkıntı mı var? Bir de çok konu açılmış biliyorum ama net bir şey bulamadım.

gta.png

gta 1.png

gta2.png

gta3.png

gta4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok anlamasam da bence gayet doğal değerler. Ben 1050 Ti ile GTA Online'da medium ayarlarda sabit 60 alıyorum mesela. Siz neredeyse Ultra'da oynuyorsunuz her şeyi. Endişe edecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar merhaba GTA Online oynuyorum ve MSI Afterburner'dan kaç FPS aldığımı öğrenmek için baktım. Durum fotoğraftaki gibi maksimum80 falan oluyor. Fotoğraflarda grafik ayarları da mevcut. Sizce bu normal mi? Bir sıkıntı mı var? Bir de çok konu açılmış biliyorum ama net bir şey bulamadım.

Eki Görüntüle 731243

Eki Görüntüle 731242

Eki Görüntüle 731244

Eki Görüntüle 731245

Eki Görüntüle 731246

Aynı ayarlarla (MSAA off) GTX1650 Super ile 50-70 FPS arası alıyorum normal hileler saçma sapan spawm yaptığından da düşebiliyor.

Hocam story modda 1660 Super ile Ultra'da 80 FPS civarlarında alıyorum. Online'ı denemedim.
Siz de story modda aldığınız FPS'i yazarsanız anlayabiliriz bir sorun var mı yok mu diye.

Eki Görüntüle 731243

Eki Görüntüle 731242

Eki Görüntüle 731244

Eki Görüntüle 731245

Eki Görüntüle 731246

Online'da FPS düşük olabilir. Story modunda FPS değerleri kaç?

Geri
Yukarı