RTX 2060 sistem GTA VI oynatır mı?

Rockstar GTA serisinde optimizasyona ugraşıyor oyunun her sistemde oynanması için.

Risklik durum yok. GTX serisi ekran kartları bu oyunla elveda der.
Sadece tahminde bulunuyoruz, sistem gereksinimleri çıkınca bu konuyu tartışabiliriz. Ben sadece geçmiş stretijilerden çıkarım yaptım.

1080 Ti hala kaldırır diye düşünüyorum.

Çok zor. Çoğu teknolojiden mahrum bırakıldı. Ama eğer ki globalde 1080 Ti'ları umursamak isterlerse de biraz meşakatli olur zira çoğu teknolojiden mahrum bırakılınca optimizasyonu zorlar. Bu da bütçe demek.

Sadece tahminde bulunuyoruz, sistem gereksinimleri çıkınca bu konuyu tartışabiliriz. Ben sadece geçmiş stretijilerden çıkarım yaptım.

Tahminde bulunurken tutarlı olalım. GTX serisinin herhangi bir kartı AAA oyunda artık 3060 ile anca yarışır halde.

1080 ti hala kaldırır diye düşünüyorum.
Bence de, sırf RTX serisine geçildi diye 1080 gibi bir kartı çöpe atıp 3050 gibi dandik bir kart için uğraşılacağını düşünmüyorum.

Çok zor. Çoğu teknolojiden mahrum bırakıldı. Ama eğer ki globalde 1080 Ti'ları umursamak isterlerse de biraz meşakatli olur zira çoğu teknolojiden mahrum bırakılınca optimizasyonu zorlar. Bu da bütçe demek.

Tahminde bulunurken tutarlı olalım. GTX serisinin herhangi bir kartı AAA oyunda artık 3060 ile anca yarışır halde.
Alan wake 2 gibi mesh shader falan istemezse sorun olacağını sanmıyorum. Gtx 1080 ti hala çok güçlü. Rockstar oyunun optimizasyonu ile fazlasıyla ile uğraşacaktır diye düşünüyorum.

Bence de, sırf RTX serisine geçildi diye 1080 gibi bir kartı çöpe atıp 3050 gibi dandik bir kart için uğraşılacağını düşünmüyorum.

3050 ile uğraşan arkadaşlara -ben dahil- Tanrı sabır versin.
3050 ile NVIDIA uğraşmıyor, Rockstar mı uğraşacak?
1080 Ti'ın artık çoğu teknolojiden mahrum kalması en büyük eksisi.
1080 Ti kas gücünde önüne geleni çatır çatır eziyor.

3050 ile uğraşan arkadaşlara -ben dahil- Tanrı sabır versin.
3050 ile NVIDIA uğraşmıyor, Rockstar mı uğraşacak?
1080 Ti'ın artık çoğu teknolojiden mahrum kalması en büyük eksisi.
1080 Ti kas gücünde önüne geleni çatır çatır eziyor.
3050 niye sevilmiyor?

Alan Wake 2 gibi mesh shader falan istemezse sorun olacağını sanmıyorum. GTX 1080 Ti hala çok güçlü. Rockstar oyunun optimizasyonu ile fazlasıyla ile uğraşacaktır diye düşünüyorum.

Ben belli kartların optimizasyonundan bahsediyorum hocam.
AW2 gibi mesh shader isterler bence çünkü livecity için en önemli etkenlerden birisi mesh shader olur gibi.
Optimizasyon için kesinlikle tarihin en iyisi olacak diyorum ben.

Oyuj hakkında daha sistem gereksinimleri bilgilerini bilmiyoruz yani ne desek boş kanıt olmadığı sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı