RTX 2060 sistem nasıl?

Reis İtopya'dan herkes şikayetçi siparişler haftalar sonra geliyormuş emin misin?

Bak hocam ben İtopya'dan alışveriş yapmadım sonra sorun olursa böyle böyle muhabbeti olmasın. İnternette araştırabilirsin İtopya çakma Vatan gibi bir yer alıp sorun yaşamayan çok kişi var siparişleri geç gelebilir bu normal bir şey yoğunluk vardır. ama o tarz yerlerde sorun yaşamazsın

Ben kafama göre toplamak istiyorum ama anladığım kadarıyla beklemekten başka seçenek yok.

Bekleyedebilirsin sistemini alıp ekran kartını da bekletebilirsin bence öyle daha mantıklı hem dolar fırlarsa diğer parçaların elinde olmuş olur. iGPU ile idare edersin oyun falan oynayamazsın ama en azından elinin altında bilgisayarın olur. Veya hazır sistem alabilirsiniz.

Bekleyedebilirsin sistemini alıp ekran kartını da bekletebilirsin bence öyle daha mantıklı hem dolar fırlarsa diğer parçaların elinde olmuş olur. iGPU ile idare edersin oyun falan oynayamazsın ama en azından elinin altında bilgisayarın olur. Veya hazır sistem alabilirsiniz.

Mantıklı reis sanırım dediğin gibi parçaları alıp ekran kartını daha sonra alacağım eyvallah sağolasın

Ekran kartını ikinci el alıp 1 sene idare edebilseniz çok iyi olur sizin için maddi olarak.
not: 5600x uzun süre yetecek ve gayet iyi bir işlemci.

Geri
Yukarı