RTX 2060 sistem nasıl?

Daha fazla  
AMD Ryzen 5 3600 ve Gigabyte GeForce RTX 2060 ekran kartına sahip olan hazır sistemi, 1080p oyunculuk için önerir misiniz?

Muhtemelen savaş temalı FPS oyunları oynarım; Battfield 4, Insurgency Sandstorm gibi.

Sistemin linki şu;

İşlemci 3060 sistemle bile satılıyor yani güzel. 2060 ile güzel performans verir. Yalnız SSD M.2 olmasına rağmen okuma ve yazma hızı yeterince yüksek değil diye düşünüyorum.

İşlemci 3060 sistemle bile satılıyor yani güzel. 2060 ile güzel performans verir. Yalnız SSD M.2 olmasına rağmen okuma ve yazma hızı yeterince yüksek değil diye düşünüyorum.

Sistemin özellikleri tatmin etmezse güncellerim 1 sene sonra falan, o kısmı pek önemli değil. :)

RTX 3060 ve Ryzen 5 3600, 1080p oyun oynarken tam performans veremiyordu hocam.

Sistemin özellikleri tatmin etmezse güncellerim 1 sene sonra falan, o kısmı pek önemli değil. :)

RTX 3060 ve Ryzen 5 3600, 1080p oyun oynarken tam performans veremiyordu hocam.
Düzgün ayarları yaparsanız verir. Zaten üst düzey oyunlarda güç RTX 3060'a biniyor ve işlemciden yük kalkıyor.

RTX 3060'a Ryzen 5 3600 çok güzel gidiyor. Tam birlikte oturuyorlar. R5 5600x takmak için ekran kartının yükseltilmesi gerekir. 3060 sisteme gerek yok.

Bu dediklerimi aşağıdaki videoda görebilirsiniz değerli dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzgün ayarları yaparsanız verir. Zaten üst düzey oyunlarda güç RTX 3060'a biniyor ve işlemciden yük kalkıyor.

RTX 3060'a Ryzen 5 3600 çok güzel gidiyor. Tam birlikte oturuyorlar. R5 5600x takmak için ekran kartının yükseltilmesi gerekir. 3060 sisteme gerek yok.

Bu dediklerimi aşağıdaki videoda görebilirsiniz değerli dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım hocam, teşekkürler.

Peki bu sistem iyi mi?

Güzel ama bu parayı etmez. R5 5600x'e ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorsanız tabiki tercih edilebilir önceki yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Bu fiyattan daha ucuz olması gerekiyor bu sistemin.

Güzel ama bu parayı etmez. R5 5600x'e ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorsanız tabiki tercih edilebilir önceki yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Bu fiyattan daha ucuz olması gerekiyor bu sistemin.
Ekran kartını bahane ederek pahalı satıyorlardır muhtemelen.

Ekran kartını bahane ederek pahalı satıyorlardır muhtemelen.
Bütçe o kadarsa bunu öneririm hocam.

Bütçe o kadarsa bunu öneririm hocam.
RTX 2060'lı sistem beni idare eder hocam 1-2 yıllığına, sonra sistemi tamamen yenilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı