RTX 2060 sistem önerisi

Sefer Armutcu

Centipat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce RTX 2060'lı bir sistem toplamak için konu açmıştım, fakat fiyatların çok hızlı bir şekilde arttığını ve bu artış ile birlikte stokların da tükendiğini fark ettim. 3400 TL olan ekran kartının 4100 TL'ye kadar çıktığını gördüm. Sizce biraz daha stokların yenilenmesini ve fiyatların az da olsa düşmesini beklemeli miyim yoksa hızlı davranıp almalı mıyım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. (Bildiğiniz mağazalarda 4000 TL'den aşağı RTX 2060 gördüyseniz linkini atmaktan çekinmeyen çok mutlu olurum :))

Stokların yenileneceğini düşünmüyorum 2060'ın üretimi durdu. Ayrıca bütçeniz ne kadar sistem toplayalım?
Hocam yaklaşık 8500 TL bütçem var. Fakat tek bir sistem olarak değil de tek tek parça olarak almayı düşünüyorum. Bir de attığınız link eski galiba araştırdığım kadarıyla aynı ekran kartının 4049 TL'ye satıyorlardı.

Hocam yaklaşık 8500 TL bütçem var. Fakat tek bir sistem olarak değil de tek tek parça olarak almayı düşünüyorum. Bir de attığınız link eski galiba araştırdığım kadarıyla aynı ekran kartının 4049 TL'ye satıyorlardı.

Sepete ekleyip satın alabiliyorsunuz. Ayrıca 8500 TL ile 2060 toplamak mantıksız olur. 3060 bekleyin.
4300 TL gibi bir fiyata çıkacak. 2070 2070 Super performansı veriyor.

Şu an fiyatı 7000 TL olan RTX 3060 ekran kartları şubat ayında "Türkiye'de" 4000 TL arası çıkacak mı pek emin olamadım. Dolar kurunun artışı ve firmaların koyduğu saçma sapan fiyatlar şahsen sabrımı tüketiyor. Gene de yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı