RTX 2060 Sistem Toplama

Aybars222

Decapat
Merhaba arkadaşlar öncelikle bütçem 8000 TL eğer değecekse 500 TL daha arttırabilirim. RTX 2060 barındıran bir sistem toplamak istiyorum. Bu sistemde amacım oyun oynamak olacak. Monitör olarak MSI MAG24C mevcut sizce yeterli bir monitör olup olmadığını değerlendirirseniz sevinirim. Onun dışında Intel işlemciler 1080p de daha güçlü olduğu için gönlümden geçen Intel olması yönünde. İlerki zamanlarda OC yapmayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Farklı sitelerden daha uygun fiyata alabiliriniz.
375655

Alternatif olarak: JAHREIN ELITE /Amd Ryzen 5 2600/Msi RTX 2060 VENTUS 6G OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
RAM'i + işaretine basarak 1 adet daha eklersiniz 16 GB olur. Kasayı +75 TL farkla bir yandakini seçersiniz. 1 TB da HDD eklersiniz 6000 TL'ye gelmiş olur.

Son düzenleme:
Farklı sitelerden daha uygun fiyata alabiliriniz.Eki Görüntüle 375655
Alternatif olarak: JAHREIN ELITE /Amd Ryzen 5 2600/Msi RTX 2060 VENTUS 6G OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
RAM'i + işaretine basarak 1 adet daha eklersiniz 16 GB olur. Kasayı +75 TL farkla bir yandakini seçersiniz. 1 TB da HDD eklersiniz 6000 TL'ye gelmiş olur.
Öneriniz için teşekkür ederim ama Jahrein’in önermiş olduğu sistem AMD olduğu için pek içime sinmedi. Sizin önerdiğiniz sistemi beğendim ve satın alırken göz önünde bulunduracağım.
Önermiş olduğunuz sistem için teşekkür ederim. Fakat bu sistem ile OC yapılabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı