RTX 2060 sistemde CS:GO performansı düşük

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
Peki ben bir şey soracağım sistemim imzamda yazıyor daha önceden ASUS ROG STRIX RX580 vardı ekran kartımda CS:GO'da en yüksek ayarlarda 260 250 civarı FPS alıyordum şimdi ekran kartım ASUS Dual RTX2060 OC Edition ama FPS'im orta ayarlarda bile 160'larda geziyor çok takıntılı değilim ama neden böyle düşük ekran kartı başka oyunlarda hiç problem yapmıyor sadece CS de böyle.

Peki ben bir şey soracağım sistemim imzamda yazıyor daha önceden ASUS ROG STRIX RX580 vardı ekran kartımda CS:GO'da en yüksek ayarlarda 260 250 civarı FPS alıyordum şimdi ekran kartım ASUS Dual RTX2060 OC Edition ama FPS'im orta ayarlarda bile 160'larda geziyor çok takıntılı değilim ama neden böyle düşük ekran kartı başka oyunlarda hiç problem yapmıyor sadece CS de böyle.

Çoklu çekirdek modunu açtınız mı? Ondan olabilir. Veya başlangıç ayarları var onu yapmamış olabilirsiniz. Pc modunuz ne belki kart fazla güç vermiyordur.

Hangi modda olması lazım peki onun akşam eve geçince kontrol ederim.

Tam hatırlamıyorum hocam. Bayağıdır bilgisayar kullanmıyorum ama Windows'un kendi güç modu vardı yüksek performans mı öyle birşeydi o yapılmalıydı diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı