RTX 2060 sistemde Cyberpunk 2077 düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
2.0 güncellemesinden önce aynı özellikler ile bitirdim oyunu o zaman orta - düşük arası 50 - 60 FPS alıyordum. Şu anki sorunum en düşükte bile o kadar FPS alamamam.

Korsan hali orijinalinden nasıl daha stabil çalışıyor. Saçma.

Hocam eğer durumunuz var ise aynı RAM'den bir tane daha alıp yanına takmak sizin için mükemmel olur,
YouTube'da tonlarca videosu var nasıl yapılacağına dair, yani bilgisayar olupta oyun oynayamamak kötü olur sanıyorum ki.

Hocam eğer durumunuz var ise aynı RAM'den bir tane daha alıp yanına takmak sizin için mükemmel olur,
YouTube'da tonlarca videosu var nasıl yapılacağına dair, yani bilgisayar olupta oyun oynayamamak kötü olur sanıyorum ki.
sağolun hocam bir vakit hallederim. Şu anda bir süre böyle oynayacağım sanırım.

HPET ile ilgili bir yazı buldum Rtx 2060 ekran kartı ile cyberpunk 2077'de fps sorunu yaşayan birisi yazmış.
Bunun hakkında bilginiz var mı ?

Son düzenleme:
Sağ olun hocam bir vakit hallederim. Şu anda bir süre böyle oynayacağım sanırım.

HPET ile ilgili bir yazı buldum RTX 2060 ekran kartı ile Cyberpunk 2077'de FPS sorunu yaşayan birisi yazmış.
Bunun hakkında bilginiz var mı?

Hocam konuya uzun bakamadım ama işlemci-ekran kartı kullanımıyla alakalı bir şey.

Kendi sisteminizi YouTube'daki aynı sistemlerin benchmark testleriyle karşılaştırabilirsiniz.
Ne kadar FPS kaybınız olduğunu saptarsınız.

Hocam konuya uzun bakamadım ama işlemci-ekran kartı kullanımıyla alakalı bir şey.

Kendi sisteminizi YouTube'daki aynı sistemlerin benchmark testleriyle karşılaştırabilirsiniz.
Ne kadar FPS kaybınız olduğunu saptarsınız.

Sorun RAM büyük ihtimal dediğiniz gibi yine de sağ olun yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı