RTX 2060 sistemde Cyberpunk 2077 en fazla hangi ayarlarda oynanır?

1060 3gb, İ5 7400, 16 gb 3600 mhz ram sahibiyim. Oyun çıkmadan yapılan testlerden sonra korkmaya başladım. Tek isteğim medium ayarlarda 60 fps oynamak.
RX580 i3-9100F 8GB RAM sahibiyim ve tek isteğim medium 60 FPS oynayabilmek. Evet 8GB RAM ile imkansız gibi bir şey ama bir ihtimal umudumuz var. Artık oyun sonrası yamaları vs takip edeceğiz.

Yahu güzel kardeşim, oyun yarın yayınlanıyor. Demişsin ki RTX 2060 sahibiyim. Yarın oyunu yükler sırasıyla denersin ayarları. Nedir bu X kartla kaç FPS alırım konuları Allah aşkına? Ha oyunla ilgili bir sorun oluşursa yardımcı olmaya çalışırız elbet, ama şimdi daha oyun çıkmadan benim veya başkasının söylediği şey tam net olamaz ki... Nedir yani yalan veya tahmini cevap okumak hoşunuza mı gidiyor?

Yahu güzel kardeşim, oyun yarın yayınlanıyor. Demişsin ki RTX 2060 sahibiyim. Yarın oyunu yükler sırasıyla denersin ayarları. Nedir bu X kartla kaç FPS alırım konuları Allah aşkına? Ha oyunla ilgili bir sorun oluşursa yardımcı olmaya çalışırız elbet, ama şimdi daha oyun çıkmadan benim veya başkasının söylediği şey tam net olamaz ki... Nedir yani yalan veya tahmini cevap okumak hoşunuza mı gidiyor?
Benim bir korkum yoktu ancak şu resmi görünce tırsmaya başladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı