RTX 2060 sistemde Cyberpunk 2077 grafikleri kötü

Normal değerler, en azından yavaş yüklemeye sebep olacak değerler göremedim. Oyun akıcı değil mi herhangi bir drop olmuyor?

Drop yok. Dediğim gibi yüksekde olmasına rağmen grafikler kötü. Her şey sonradan geliyor oyunda. Dosyaları doğruluyorum şu an.

+ Sanırım sileceğim oyunu arabaya binince GTA 3'e dönüyor oyun :D

Drop yok. Dediğim gibi yüksekde olmasına rağmen grafikler kötü. Her şey sonradan geliyor oyunda bir de dosyaları doğruluyorum şu an.

Dosyaları doğrula bir de şuradaki HDD modunu kapalı yap.

Screenshot_2.jpg

Sizin attığınız rehberdeki ayarları bir de bu HDD ayarını yapacağım. Umarım olur çok heyecanlıydım bu oyuna karşı.

Umarım, ben çok keyif alıyorum bu oyundan. Kısa süre önce tekrar başladı DLC çıkmadan önce bir de "Netrunner" olarak oynayayım diyorum keyifli olacak mı bakalım.

Screenshot_3.jpg

Umarım, ben çok keyif alıyorum bu oyundan. Kısa süre önce tekrar başladı DLC çıkmadan önce bir de "netrunner" olarak oynayayım diyorum keyifli olacak mı bakalım.

Eki Görüntüle 1611387

Hocam dediklerinizi yaptım aşırı iyi oldu. Bulanıklık ve detaysızlık gitti. Size bir sorum var DLSS ve AMD FidelityFX kapalı mı olsun yoksa açıp kalite falan mı diyeyim. Şu anlık ayarlarım böyle. Şu ayarı aç/kapat dediğiniz bir şey var mı?

1671828257859.png

1671828282409.png

Hocam dediklerinizi yaptım aşırı iyi oldu. Bulanıklık ve detaysızlık gitti. Size bir sorum var DLSS ve AMD FidelityFX kapalı mı olsun yoksa açıp kalite falan mı diyeyim. Şu anlık ayarlarım böyle. Şu ayarı aç/kapat dediğiniz bir şey var mı?

Eki Görüntüle 1611397

Eki Görüntüle 1611398

Düzeldiğine sevindim. Şu ayarlarda akıcı oynayabilmen lazım ama 60 altına düşüşler varsa DLSS kalite moduna gelebilirsin, çoğu kişi memnundu ama sen beğenmesen 1-2 ince ayar çekilebilir.

Eki Görüntüle 1611397

Eki Görüntüle 1611398
DLSS ve FSR meselesi göz zevkine bağlı. Kimine göre DLSS veya FSR oyunu orijinalden bile daha iyi yapıyor kimine göre oversharpened ve bulanık yapıyor.

DLSS ve FSR meselesi göz zevkine bağlı. Kimine göre DLSS veya FSR oyunu orijinalden bile daha iyi yapıyor kimine göre oversharpened ve bulanık yapıyor.

Hocam bilmediğim için soruyorum FSR teknolojisi AMD ekran kartlarının değil mi?

Düzeldiğine sevindim. Şu ayarlarda akıcı oynayabilmen lazım ama 60 altına düşüşler varsa DLSS kalite moduna gelebilirsin, çoğu kişi memnundu ama sen beğenmesen 1-2 ince ayar çekilebilir.

Tamam. Teşekkür ederim ilginiz için. İyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı