RTX 2060 sistemde ekran gitti

Teodorawizz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Evden çıkarken PC'yi açık bıraktım ve 2 3 saat sonra eve geldiğimde ekran yoktu ekran hiçbir şekilde gelmiyor ve şu an PC de ekran kartı bağlantısı gözükmüyor. NVIDIA bu sorunu yaşayan ve çözümüne yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

RTX 2060 serisi.

RAM'lerin bir tanesini CPU'ya uzak sokete takıp çalıştır.

RAM'leri temizleyip ikisini de tam tersi şeklinde yerleştirdim denedim yani.

DDU da böyle bir yazı var sanırım driver çöktü ancak şöyle bir ikilem var driver Update yaptığım zaman Experience'dan uygun model ekran kartı yok hatası alıyorum.

Delirmeme az kaldı.

Dosya Ekleri

• 1716499769852.png
    1716499769852.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 1716500493780.png
    1716500493780.png
    94,5 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
RAM'leri temizleyip ikisini de tam tersi şeklinde yerleştirdim denedim yani.

DDU da böyle bir yazı var sanırım driver çöktü ancak şöyle bir ikilem var driver Update yaptığım zaman Experience'dan uygun model ekran kartı yok hatası alıyorum.

Delirmeme az kaldı.

Sorununu biraz daha açık bir şekilde belirtir misin? Tam anlamadığım için yorum yapamıyorum.

Hocam anlatılacak bir yanı yok ki anlatayım ben de anlamadım 2 el LoL oynadım evden cıktım eve geldiğimde PC'nin ekranı yoktu.

Görüntü alamıyordunuz RAM'leri değiştirip taktınız ve görüntü aldınız lakin ekran kartı driveriniz yüklenmiyor değil mi?

Hocam ekran kapalı fakat kasa çalışmaya devam ediyordu değil mi?
hocam ikiside çalışıyor görüntü gelmiyor taze formatladım pc yi yok yine görmüyor

Görüntü alamıyordunuz RAM'leri değiştirip taktınız ve görüntü aldınız lakin ekran kartı driveriniz yüklenmiyor değil mi?

Sadece ekran kartı girişinden görüntü gelmiyor anakart üzerinden görüntü alıyorum şu an

1716504218369.png

Yeni konular

Geri
Yukarı