RTX 2060 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mauro Icardi

Picopat
RAM
Ballistix 16 GB
SSD veya HDD modeli
Crucial 1TB
Ekran kartı
GeForce RTX 2060
Anakart
ASUS
İşlemci
Intel Core i5 9400F 2.90 GHz
Arkadaşlar PC açılırken mavi ekran verdi reset atıp açıldı performans kaybı vesaire hiçbir şey yok. Minidumpı buraya bırakıyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Google Drive: Sign-in minidump.

DISK_HARDWARE_ERROR: There was error with disk hardware Disk hatası var göründüğü üzere.

ERROR_CODE: (NTSTATUS) 0xc000000e için Microsoft'un açıklaması:

0xC000000E, or STATUS_NO_SUCH_DEVICE, indicates a hardware failure or an incorrect drive configuration. Check your cables and check the drive with the diagnostic utility available from your drive manufacturer. If you're using older PATA (IDE) drives, this status code can indicate an incorrect master/subordinate drive configuration.

Diskini kontrol et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
DISK_HARDWARE_ERROR: There was error with disk hardware disk hatası var göründüğü üzere.

ERROR_CODE: (NTSTATUS) 0xc000000e için Microsoft'un açıklam.

Diskini kontrol et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 1 SSD 1 HDD takılı Windows HDD de kurulu sorunun hangisinde olduğunu nasıl anlarım?

Hocam 1 SSD 1 HDD takılı Windows HDD de kurulu sorunun hangisinde olduğunu nasıl anlarım?

HD Tune ile errorscan ve health için sonuçları at. Testi yaparken Quickscan taralı olmasın.

Health kısımları gözükmezse

HD Tune ile errorscan ve health için sonuçları at. Testi yaparken quickscan taralı olmasın.

Health kısımları gözükmezse.

Hocam test biraz uzun sürdüğü için sabah yapacağım sonuçları paylaşacağım yardımınız için teşekkürler.

ssd health.PNG

hdd health.PNG

Hocam health kısmında bunlar var errorscan yapmalı mıyım?

Son düzenleme:
Hocam test biraz uzun sürdüğü için sabah yapacağım sonuçları paylaşacağım yardımınız için teşekkürler.

Eki Görüntüle 1953773

Eki Görüntüle 1953774

Hocam health kısmında bunlar var errorscan yapmalı mıyım?

Yapıp sonuçları at. Ayrıca normal sıcaklığı bile 100 derece olan bu diski kontrol et. Bu kadar ısınması normal bir şey değil, içindeki verileri yedeklemeye başla ne olur ne olmaz diye.

hdd health.png

Eki Görüntüle 1954041

Hocam HDD'yi taradım şimdi SSD'ye geçiyorum.

hocam ssd yi taramak için programı açtım çalıştır dediğimde görev çubuğunda kalıyor ekrana görüntü gelmiyor sildim yükledim hala aynı

birazdan biter
Bitti mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı