RTX 2060 sistemde Minecraft oynarken 120-140 FPS sorunu

Savage_Dude

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bir ikinci el sistem aldım ve sistemin özelliklerini aşağıya bıraktım, kasada RTX 2060 bulunuyor.

Eki Görüntüle 2194129

Bu sistemle bir Minecraft sunucusunda Bedwars oyununa girdim ve 120-140FPS alıyorum texture pack yüklememe rağmen, bu neden olabilir? Acaba kasada mining falan mı yaptılar?

Dosya Ekleri

• 1715540837968.png
    52,9 KB · Görüntüleme: 21

RAM ve İşlemci nedir?

Güç seçeneklerini ayarların, driverde ayarlar yapın. Windows'ta grafik ayarlarından tam performans modunu seçin. Minecraft'da FPS ayarları yapın, hala aynıysa ekran kartında sıkıntı vardır veya işlemcinizde darboğaz olabilir.

İşlemciniz çok iyi değil hocam. Bir ihtimal RTX2060'ı besleyemiyor olabilir. Fakat besliyor diye tahmin ediyorum. 1.20 sürümünde oynuyorsanız bence bu FPS normal.

İşlemciniz çok iyi değil hocam. Bir ihtimal RTX2060'ı besleyemiyor olabilir. Fakat besliyor diye tahmin ediyorum. 1.20 sürümünde oynuyorsanız bence bu FPS normal.

Minecraft 1.8.9 sürümünde oynuyorum, hocam bu sürümde 140-130 FPS almam çok saçma ve imkansız gibi geliyor nasıl böyle oldu anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…