RTX 2060 sistemde No Signal hatası

Yubup

Hectopat
Daha fazla  
Agalar görüntü kablolarını çıkardım taktım olmadı, RAM'lerini sök-tak yaptım olmadı, güç düğmesine belli süre basılı tuttum olmadı, ekran kartında mı sorun var diye korkuyorum. RTX 2060 var çünkü arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz?

Agalar görüntü kablolarını çıkardım taktım olmadı, RAM'lerini sök-tak yaptım olmadı, güç düğmesine belli süre basılı tuttum olmadı, ekran kartında mı sorun var diye korkuyorum. RTX 2060 var çünkü arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz?

Kartın güç kablosunu taktınız mı monitör'den hangi porttaysa ayarını yapın ondan kaynaklanıyor olabilir.

Kartın güç kablosunu taktınız mı monitör'den hangi porttaysa ayarını yapın ondan kaynaklanıyor olabilir.
Güç kablosu takılı. Dediğinizle pek alakası yok fakat aklıma geldi diğer arkadaşlar da görmüş olur hem. Monitörüm eski bir monitör VGA-HDMI dönüştürücü kullanıyorum
Pc nin bütün bileşenlerini sök tak geri olmazsa monitöründe sıkıntı vardır yada kablosu bozuktur.
Hocam ekran kartından biraz g*tüm atmıyor değil

Son düzenleme:
Güç kablosu takılı. Dediğinizle pek alakası yok fakat aklıma geldi diğer arkadaşlar da görmüş olur hem. Monitörüm eski bir monitör VGA-HDMI dönüştürücü kullanıyorum.

Hocam ekran kartından biraz g*tüm atmıyor değil.

Başka bir dönüştürücü deneyin olacaktır belki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı