R5 3600 RTX 2060 Sistemde No Signal Hatası

zurufat

Decapat
1 Ay once Teknobiyotik'ten sistem topladim Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 bu gun oyun oynarken kapanıp no signal uyarısı aldim kasam calisiyor ama ekrana goruntu gitmiyor yardim eder misiniz arkadaslar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin diğer parçaları nedir? Monitöre giden kabloları kontrol ediniz, priz değiştiriniz.

1 Ay once Teknobiyotik'ten sistem topladim Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 bu gun oyun oynarken kapanıp no signal uyarısı aldim kasam calisiyor ama ekrana goruntu gitmiyor yardim eder misiniz arkadaslar?

Dönüştürücü kullanıyor musunuz PSU yeterli mi ekran kartınızaa yeterli güc gidiyor mu?

High Power 600 80 Gold islemci Ryzen 5 3600 ekran RTX 2060 2x8 XPG 3000MHz RAM ASRock B450M anakart 500GB SSD sistemim.
Monitorun HDM kablosunu laptobada taktim calismadi klavyem kasaya takinca isik gelmiyor ama laptoba takinca geliyor anlamadim gitti bir turlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı