RTX 2060 sistemde PUBG Mobile FPS'i yüksek ama akıcı değil

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar, kasma sorunumu düzelttim fakat 90 FPS yaptım. 85 FPS civarı alıyorum, sıkıntı yok fakat yani videoda izlediklerim kadar akıcı oynayamıyorum oyunu. 60 FPS'te ise 57-58 FPS alıyorum, yine akıcı değil. Lobide akıcı süper ama oyunda o kadar videoda kadar akıcı değil. Video çekiyorum, izliyorum, yine akıcı olmuyor görüntü. Tamam, kasmıyor ama o kadar da akmıyor. Sistemim Ryzen 5 2600, RTX 2060 ve 16 GB 3000 MHz CL15 RAM. Bu kadar yeterli diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile oyununu bir motor aracılığı ile oynuyorsanız maksimum 59 fps alabilirsiniz ne kadar arttırırsanız arttırın motor size yüksek bir fps vermez.

Ayni sorun bende var çözüm bulabilene cok. Dua edeceğim.
Ryzen 5 3600
RTX 2060
16 RAM.
240 Hz monitör
50 Mbps internet
FPS 85 ama akicilik yok sanki 20 FPS arada bir akici oldugu gunler oluyor anlamadim gitti ne yaptiysam olmadi.

Ayni sorun bende var çözüm bulabilene cok. Dua edeceğim.
Ryzen 5 3600.
RTX 2060.
16 RAM.
240 Hz monitör.
50 Mbps internet.
FPS 85 ama akicilik yok sanki 20 FPS arada bir akici oldugu gunler oluyor anlamadim gitti ne yaptiysam olmadi.

Hocam çözdünüz mü sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çözdünüz mü sorunu?

Üstad özür bir yıl geçmiş anca gördüm
yok çözemedim
hatta sattım sistemi yeniden 3060 gpu ryzen 5 5600 cpu aldım monitor 144 hz ama olmuyor lut yaparken aşırı hızlı ancak çatışma anında drop yiyor düşman bana sıktığı an hiç bir şey yapamadan ölüyorum sanki tek kurşun sıkmış gibi oluyor

Üstat özür bir yıl geçmiş anca gördüm.
Yok çözemedim.
Hatta sattım sistemi yeniden 3060 GPU Ryzen 5 5600 CPU aldım monitor 144 Hz ama olmuyor lut yaparken aşırı hızlı ancak çatışma anında drop yiyor düşman bana sıktığı an hiçbir şey yapamadan ölüyorum sanki tek kurşun sıkmış gibi oluyor.

Çözdüm sanırım dikey senkarizasyon açmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı