RTX 2060 sisteme 900TL kasa önerisi

Aytuğ

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 içeren sisteme Corsair Spec Delta 550W düşünüyordum ama fiyatlar son birkaç günde 710-750 civarından 860-900 civarlarına yükselmiş. Açıkçası 550W için de 900 lira veresim gelmedi kasaya. Bu fiyat bandında kasa/PSU ayrı veya birleşik olarak önerebilir misiniz? Yoksa fiyatına rağmen Corsair Spec Delta 550W alınır mı hala bu fiyata? 650W olan da 910-950 civarına bulunabiliyorken ne yapsam bilemedim.

İkisi 938 TL.

İkisi 938 TL.
Bu fanların rengi değişiyor mu ya da kapatıp açılıyor mu? Ben de kasa arayışındayım çünkü.

Bu fanların rengi değişiyor mu ya da kapatıp açılıyor mu? Ben de kasa arayışındayım çünkü.
Evet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) | Teknobiyotik hocam bütçeyi arttırırsak yaklaşık 100 TL gibi, bu kasayı almak daha mantıklı geliyor bana 4 fan ile geliyor yine ışıklar kontrol edilebiliyor ön tarafı mesh ve manyetik toz filtresi var sizce nasıl bu?

İkisi 938 TL.
Hocam 938 buna vermek yerine 848'e direk Spec Delta almak daha mantıklı olmaz mı? Nedeniyle belirtebilirseniz çok iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı