RTX 2060 sisteme güç kaynağı önerisi

Bütçeyi 50TL kadar aşma şansınız var mı? 50TL aşmanıza kesinlikle ama kesinlikle değecektir:
Bunu tavsiye ederim. Çok kaliteli PSU. 3070 Ti bile kullanabilirsin.
XPG Pylon o bütçede en iyi seçeneklerden birisi.

Ancak sorununuzun kaynağı başka bir donanım(lar) kaynaklı olabilir. Özellikle belleklerinizi memtest86 ile test etmenizi öneririm. Nasıl test edileceği Technopat Youtube sayfasına mevcut.
XPG Pylon fiyatını hak etmiyor. Fiyat performans da değil.

Bunu tavsiye ederim. Çok kaliteli PSU. 3070 Ti bile kullanabilirsin.

XPG Pylon fiyatını hak etmiyor. Fiyat performans da değil.
Sanırım bu güne kadar XPG Pylon'u F/P olarak kötüleyen tek kişisiniz. Fiyatına göre gayet iyi bir güç kaynağı ancak güzel indirimler varsa başka güç kaynakları tercih edilebilir.

Sanırım bu güne kadar XPG Pylon'u F/P olarak kötüleyen tek kişisiniz. Fiyatına göre gayet iyi bir güç kaynağı ancak güzel indirimler varsa başka güç kaynakları tercih edilebilir.
Değil, fiyatına göre iyi değil. 100 TL ucuza daha iyi CX 550F, aynı fiyata RM650, 50 TL daha pahalı RM650X var. Bu fiyatlarda alınabilirlik sıfır. Hazır cevap yazmayın. Zamanında fiyat performans olabilir. Şimdi alakası yok.

@Xenithral, 30TL daha verip kat ve kat daha üstün RM650x alınabiliyorken neden Pylon alınmalı açıklar mısınız? Hadi RM650x indirimde diyelim, daha ucuza CX650F ve MWE 650 V2 de alınabiliyor.

Birde aklıma gelmişken yetkili kişi bilgisayarı açmamın sıkıntı yaratabileceğini sötledi, ekran kartına zarar verebilir dedi böyle birşey mümkün mü?

Değil, fiyatına göre iyi değil. 100 TL ucuza daha iyi CX 550F, aynı fiyata RM650, 50 TL daha pahalı RM650X var. Bu fiyatlarda alınabilirlik sıfır. Hazır cevap yazmayın. Zamanında fiyat performans olabilir. Şimdi alakası yok.
Tamamdır dostum siz almayın.
@Xenithral, 30TL daha verip kat ve kat daha üstün RM650x alınabiliyorken neden Pylon alınmalı açıklar mısınız? Hadi RM650x indirimde diyelim, daha ucuza CX650F ve MWE 650 V2 de alınabiliyor.
Pylon MWE'den iyi, testlerine göz atabilirsiniz. Ben ITopya'yı çok fazla takip etmediğim için PSU indirimleri mevcut mu bilmiyorum. Sanki SHP V2 önerdim öyle bir boş yaptınız ki.

Hak ettiği fiyatın maksimum 50-100₺ üzerinde olan bir güç kaynağı önerdim, her kullanıcıyı tatmin edecek bir PSU ve bizzat kendim kullanıyorum. Önerdiklerinize de kötü demedim.

1630339835304.png

Tamamdır dostum siz almayın.

Pylon MWE'den iyi, testlerine göz atabilirsiniz. Ben ITopya'yı çok fazla takip etmediğim için PSU indirimleri mevcut mu bilmiyorum. Sanki SHP V2 önerdim öyle bir boş yaptınız ki.

Hak ettiği fiyatın maksimum 50-100₺ üzerinde olan bir güç kaynağı önerdim, her kullanıcıyı tatmin edecek bir PSU ve bizzat kendim kullanıyorum. Önerdiklerinize de kötü demedim.

Eki Görüntüle 1153324
MWE Bronze V2 Pylon dan iyi. Pylon kötü PSU değil. Ama şuan alınabilir PSU değil.

Geri
Yukarı