RTX 2060 sisteme oyun önerisi

MeowingCat

Decapat
Yer
Neptün
Daha fazla  
Meslek
Computer Scientist & Cat
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
i7 10750h
Cyberpunk 2077'yi bitirdim ve düşünüyorum oyun keyif verdi mi? Buna cevabım hayır ama kendini oynattı. Mesela RDR2'yi biraz oynayıp sildim çünkü hiç güzel gelmedi bana.

Sürekli alien ısolation, S. O. M. A. Gibi oyunlar arıyorum ama yok :( açıkçası deliver us the moon diye bir şey oynamıştım o bile daha çok keyif vermişti Cyberpunk'a göre.

Bazı aşırı sevdiğim oyunlar:
* Alien ısolation.
* S. O. M. A.
* Just Cause 3
* Wolfenstein serisi.
* Dishonored.
* BioShock ınfinite.
* Mafia 2
* Birçok yürüme simülasyonu.

Sizce oynamadığım kıyı da köşede kalmış bir şeyler var mıdır? Alien ısolation 2 niye yok ayrıca? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilimkurgu ve gerilim sevdiğinizi varsayıyorum. Oynamadıysanız Outlast oynayabilirsiniz. Daha yeni yapımlara yönelmek isterseniz, Little Nightmares serisini önerebilirim.

Bu moderatörlerin konuları editleyip imlayı bozmaları falan hiç hoş değil. Ayrıca niye editliyorsun? Çok saçma.

Hocam keşke RDR 2'yi bırakmasaydınız oyunun ilk başları sıkıcı gelebilir ancak ilk 2 chapter bittikten sonra oyundan çıkamazsınız.

Elden Ring deneyebilirsin. Ben oynadıktan sonra şuana kadar biz oyun diye neler oynuyormuşuz diye söylenmiştim :)
Asla oynamam en sevmediğim tarz. Viçır gibi (yani fantastik) oyunları hiç sevmiyorum.

Resident Evil 2-7-8

Dead Space 1-2
Teşekkürler. Resident Evil serisini oynamayı düşünüyordum zaten. Dead Space'e karşı bi önyargım var, nedenini bilmiyorum ama ona da bakıcam sanırım.

Hocam keşke RDR 2'yi bırakmasaydınız oyunun ilk başları sıkıcı gelebilir ancak ilk 2 chapter bittikten sonra oyundan çıkamazsınız.
Ya oyunda hiçbişi yok. Konusu çok anlamsız, vahşi batıda birilerinin kişisel hikayesi... harita bomboş..

RDR2 seviyorsanız ben de size Kingdom Come: Deliverence önerebilirim, çok daha güzel bir oyun. At sürmek falan var yine.

Asla oynamam en sevmediğim tarz. Viçır gibi (yani fantastik) oyunları hiç sevmiyorum.

Teşekkürler. Resident Evil serisini oynamayı düşünüyordum zaten. Dead Space'e karşı bi önyargım var, nedenini bilmiyorum ama ona da bakıcam sanırım.

Ya oyunda hiçbişi yok. Konusu çok anlamsız, vahşi batıda birilerinin kişisel hikayesi... harita bomboş..

RDR2 seviyorsanız ben de size Kingdom Come: Deliverence önerebilirim, çok daha güzel bir oyun. At sürmek falan var yine.
Hocam, oyunu kaç saat oynadınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı