RTX 2060 sürücü kurulmuyor

byahmet94

Decapat
Bende bir türlü ekran kartını tanıtamadım bilgisayara son sürüm driverleri indirdim kurmaya çalışıyorum Windowsun bu sürümüyle uyumlu değil hatasını alıyorum. Çıldırmak üzereyim son sistem x470 gigabayt auros ultra gaming ekran kartı, Ryzen 2700x bir de RTX 2060 var işte ama kuramıyorum sistemi ilk kurduğumda olmuştu şimdi yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sürüm 1903 kullanıyorum, DCH sürümünün farkı boyut kısalması değilmi fark eder mi sizce?
Bu arada kartın tam ismi MSI RTX 2060 Gaming Z

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi yeni kurdum. X470 Aorus Gigabyte ekran kartı, Ryzen 7 2700X, 16 GB RAM, Win 10 Pro sürüm 1903. İlk kurduğumda sıkıntı yoktu. Yine Win 10 orijinal değildi. Ekran kartı kendi kendine kuruldu. Ben yine de sürücü kurmuştum fakat birkaç oyun oynamaya kalktım. Ekran gidiyordu. Sonra ekran sürücüsü gitti tamamen. Sonra araştırdım Windows güncel olmalı falan yazmışlar. Ben de sistemi formatladım. 1903'ü kurdum, düzelmiyor. Kafayı yemek üzereyim. Yeni sistem böyle yaparsa biz ayvayı yemişiz diye düşünüyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı