RTX 2060 Super ne kadar eder?

Hocam kimse kötü niyetle yazmamış rtx 3060 10k 10.5k ortalama modelleri rx 6600 xt de 9.5 civarinda ortalama modelleri şimdi bu iki karttan da iyi değil dediğiniz kart e mining değeri de çok farklı değil neden daha fazla verilsin ki.

Hocam kimse kötü niyetle yazmamış RTX 3060 10k 10.5k ortalama modelleri RX 6600 XT de 9.5 civarinda ortalama modelleri şimdi bu iki karttan da iyi değil dediğiniz kart e mining değeri de çok farklı değil neden daha fazla verilsin ki.

Reis ben ona değil sattığımda RX 6600 XT için 2 bin RTX 3060 için 4bin eksiğim oluyor ben ona üzüldüm 10bine satma şansım yok mu?

Reis ben ona değil sattığımda RX 6600 XT için 2 bin RTX 3060 için 4bin eksiğim oluyor ben ona üzüldüm 10bine satma şansım yok mu?
Reis mining düşmeden satsan giderdi şimdi çok durgun piyasa sanmıyorum taş çatlasa ederi 8.5 olsun o da çok iyi bir modelse
Adamın ne fiyat yazdığıyla kim ilgilenir ben paramla ne alacağıma bakarım. 6600XT 8K'ya alabiliyorken senin 2060S 1 yıllık ekran kartına neden 10k para vereyim?
8k ya hiç xt görmedim bugün bir xt 8600 gördü de o modele o para veresiye biraz ekler güzel soğutmalı bir şey alırım.

Reis mining düşmeden satsan giderdi şimdi çok durgun piyasa sanmıyorum taş çatlasa ederi 8.5 olsun o da çok iyi bir modelse.

8K ya hiç XT görmedim bugün bir XT 8600 gördü de o modele o para veresiye biraz ekler güzel soğutmalı bir şey alırım.

Bende ROG STRIX ASUS var OC 2 bin eklerim ama 4 bin sanmıyorum.

Geri
Yukarı