RTX 2060 Super R3 3100 ne kadar darboğaz yapar?

hakoco

Decapat
Daha fazla  
Sanırım kesin olarak darboğaz yapacak bu ikili fakat ne kadar darboğaz yapar? En azından eski ekran kartım olan RX 570'ten daha iyi bir performans alabilir miyim? Genellikle AAA oyunlar oynayacağım. Elden Ring, RDR2 vs. durumlar ne olur sizce?(OC yapma şansım yok A320M anakarta sahibim.)

Yapar ancak kullanımın bir tık düşük olması hariç sorun olmaz. Hatta AAA oyunlarda genel olarak çok darboğaz olacağını düşünmüyorum.

Evet alırsın. AAA oyunlarda darboğaz olmaz bile.

Sağ olun hocam eğer çok fazla darboğaz yapsaydı RTX 3050 almayı düşünüyordum ama çok fazla darboğaz olmayacaksa sanırım alabilirim. Bu arada Palit RTX 2060S nasıl sizce?

Sıfır değil 2.el alacağım 5500'e.
2.el olarak o fiyat biraz yüksek gibi. RTX 2060 4000 TL civarına bulunabiliyor. RX 6600 piyasasının 4500 TL civarında olduğunu düşünürsek, fiyat fazla.

2060S ile RX 6600 arasında dağlar kadar fark yok. Oynadığın oyunlarda grafiği biraz yükseğe alsan yeter.

2.el olarak o fiyat biraz yüksek gibi. RTX 2060 4000 TL civarına bulunabiliyor. RX 6600 piyasasının 4500 TL civarında olduğunu düşünürsek, fiyat fazla.

2060S ile RX 6600 arasında dağlar kadar fark yok. Oynadığın oyunlarda grafiği biraz yükseğe alsan yeter.

Aslında haklısınız, zaten beni bu yaz götürsün yeter. Diğer yaza kadar işlemci ve anakartı upgrade edeceğim zaten. Şu an güzel fiyata bir RX6600 gördüm, satıcıyla görüşürüm testlerde de sıkıntı çıkmazsa satın alabilirim. Çok sağ olun.

Aslında haklısınız, zaten beni bu yaz götürsün yeter. Diğer yaza kadar işlemci ve anakartı upgrade edeceğim zaten. Şu an güzel fiyata bir RX6600 gördüm, satıcıyla görüşürüm testlerde de sıkıntı çıkmazsa satın alabilirim. Çok sağ olun.
Rica ederim. Fiyat nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı