RTX 2060 Super RDR2 Performansı

Yüksek ayarlarda ortalama 80-100 FPS arası alıyorum. EVGA 2060 Super & R5 3600X kullanıcısıyım.

MSI Gaming versiyonu EVGA versiyonundan daha iyidir diye düşünüyorum 3600X'de 3600'den bir tık daha iyi birbirini nötürler diye düşünüyorum. En kötü ihtimal 8-9 FPS daha az alırım. Tabi anakartınız modeli ne ve kaç GB RAM kullanıyorsunuz?

MSI Gaming versiyonu EVGA versiyonundan daha iyidir diye düşünüyorum.
Çekirdek hızı olarak EVGA önde. Sırf bilinmedik marka diye böyle söylediğinizi düşünüyorum. Yine de çok küçük bir fark olacaktır. İşlemci olarak da yine hemen hemen aynı sayılırlar ancak burada sizin nasıl kullandığınız önemli. Örneğin Ben 3600'ü 4.2GHz ile kullanırım arkadaş 3600X'i 3.8GHz'de kullanır.

MSI Gaming versiyonu EVGA versiyonundan daha iyidir diye düşünüyorum 3600X'de 3600'den bir tık daha iyi birbirini nötürler diye düşünüyorum. En kötü ihtimal 8-9 FPS daha az alırım. Tabi anakartınız modeli ne ve kaç GB RAM kullanıyorsunuz?

ASUS TUF B450-M Plus. 16 GB 3600 MHz RAM kullanıyorum.

Çekirdek hızı olarak EVGA önde. Sırf bilinmedik marka diye böyle söylediğinizi düşünüyorum. Yine de çok küçük bir fark olacaktır. İşlemci olarak da yine hemen hemen aynı sayılırlar ancak burada sizin nasıl kullandığınız önemli. Örneğin Ben 3600'ü 4.2GHz ile kullanırım arkadaş 3600X'i 3.8GHz de kullanır.
Ekran kartını overclockladım. Ve işlemci tarafını base ayarlarında söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı