1080p oyun için RTX 2060 Super performansı

sercanc7

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim i5 8400, 16 GB 3600MHz RAM ve GTX 1060 6 GB ve 144Hz monitöre sahip, ama ben artık ekran kartının yüksek performans vermemesinden dolayı ekran kartımı 2060 Super'e yükseltmek istiyorum 1080P'de yüksek kalitede yüksek FPS almak için. Konuya çok hakim olanlar cevaplarsa bu işlemcim ve grafik kartı sistemde darboğaz yaratır mı?

İşlemci biraz düşük kalıyor. Valorant tarzı işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz yapabilir fakat RDR2 tarzı oyunlarda darboğaz yapacağını sanmıyorum. Yüksek ayarlara çektiğin sürece FPS olarak net veri Youtube'de vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ucu ucuna besliyor. Mantıklı olan işlemciyle anakartından kurtulup biraz ekleyip daha güncel işlemci anakart almak ve ekran kartı için bütçeni bilmiyorum fakat 2.el piyasası çok düşüşte temiz kart alabilirsin ucuz fiyata.

İşlemci biraz düşük kalıyor. Valorant tarzı işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz yapabilir fakat RDR2 tarzı oyunlarda darboğaz yapacağını sanmıyorum. Yüksek ayarlara çektiğin sürece FPS olarak net veri YouTube'da vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ucu ucuna besliyor. Mantıklı olan işlemciyle anakartından kurtulup biraz ekleyip daha güncel işlemci anakart almak ve ekran kartı için bütçeni bilmiyorum fakat 2.el piyasası çok düşüşte temiz kart alabilirsin ucuz fiyata.

Aslında Battlefield V'e CoD gibi Online oyun oynuyorum buradaki videoalarda Ultra ayarlarda 90-110 arası FPS veriyor fena değil aslında işlemci değiştirmeye gerek yok gibi.

Geri
Yukarı