RTX 2060 SUPER sistemde PUBG Mobile kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar, PC'de sadece PUBG Mobile oyununu oynuyorum. Yakın zamanda oyuna güncelleme geldi, oyunun tüm ayarları, emülatörün ayarlamaları sıfırlandı. Eskiden 60 FPS sabit aldığım oyun şu an 57-60 FPS arası geziniyor ama gözle görülür bir takılma var. Anlayacağınız akıcılık diye bir şey kalmadı. Bu benim bir hayli canımı sıkmaya başladı. Sistemim kötü değil, bu oyunu en yüksek grafiklerde sorunsuz açabilecek kapasitede diyebilirim. Sorun nerede bulamadım, kafayı yemek üzereyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ryzen 5 3600 (4.40GHz) / Galax RTX 2060 Super / SilverStone PF360 Sıvı Soğutma / MSİ B450 Gaming Plus Max / XPG D30 3200 MHz CL16 8GB x2 & Apacer Panther 3200 MHz CL16 8GB x2 : 32 GB RAM / Samsung 860 EVO 500GB & XPG SX6000 Lite 128 GB / Sharkoon Night Shark & Sharkoon Shp650v2 +80 / Corsair Void Pro RGB Wireless / Klavye & Mouse : XPG Summoner Chery MX Blue - XPG Primer

90 FPS ayarı gelmemiş miydi ?

90 FPS ayarı gelmemiş miydi?

Beta sürümde 90 FPS mevcut normal emulatöre daha gelmedi. Beta emülatörü kurup 90 FPS yapmayı denedim fakat beceremedim bende silip normali yükledim eskiden bu tarz sıkıntılarım yoktu sebebi ne olabilir?
Motor ayarları var onları ayarlayın API olarak DirectX seçebilirsiniz çözünürlüğü 1920 1080 yapın ben böyle kullanıyorum sorun olmuyor.

Çözünürlüğüm 1080P DirectX alınca bir şey fark etmedi akıllı mod bırakıyorum anlık drop giriyor akıcılık sıfır.

Beta sürümde 90 FPS mevcut normal emulatöre daha gelmedi. Beta emülatörü kurup 90 FPS yapmayı denedim fakat beceremedim bende silip normali yükledim eskiden bu tarz sıkıntılarım yoktu sebebi ne olabilir?
Gameloop'tan başka bir emulatör ile denediniz mi ? Son gelen güncellemelerden dolayı PUBG Mobile'in genel bir sorunu olabilir.

GameLoop'tan başka bir emulatör ile denediniz mi? Son gelen güncellemelerden dolayı PUBG Mobile'in genel bir sorunu olabilir.

Başka bir emülatörle denemedim oyunda rastgele denk gelen insanların bana dediği şu kardeş bilgisayarın kötüdür oysa adamın sistemin de 4 çekirdek işlemci 8 GB RAM 2 GB ekran kartı var bu adam da kasmayıp bende kasması canımı sıkıyor.

PUBG Mobile'de o sistemle takılma yaşamamanız gerek. 2K veya 4K Olmadığından emin misiniz? Bu seçenekler aktif olsa bile biraz düşük FPS'ler ile yine akıcı bir oyun deneyimini almanız gerektiğini düşünüyorum.

İyi forumlar arkadaşlar, PC'de sadece PUBG Mobile oyununu oynuyorum. Yakın zamanda oyuna güncelleme geldi, oyunun tüm ayarları, emülatörün ayarlamaları sıfırlandı. Eskiden 60 FPS sabit aldığım oyun şu an 57-60 FPS arası geziniyor ama gözle görülür bir takılma var. Anlayacağınız akıcılık diye bir şey kalmadı. Bu benim bir hayli canımı sıkmaya başladı. Sistemim kötü değil, bu oyunu en yüksek grafiklerde sorunsuz açabilecek kapasitede diyebilirim. Sorun nerede bulamadım, kafayı yemek üzereyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ryzen 5 3600 (4.40GHz) / Galax RTX 2060 Super / SilverStone PF360 Sıvı Soğutma / MSİ B450 Gaming Plus Max / XPG D30 3200 MHz CL16 8GB x2 & Apacer Panther 3200 MHz CL16 8GB x2 : 32 GB RAM / Samsung 860 EVO 500GB & XPG SX6000 Lite 128 GB / Sharkoon Night Shark & Sharkoon Shp650v2 +80 / Corsair Void Pro RGB Wireless / Klavye & Mouse : XPG Summoner Chery MX Blue - XPG Primer
İyi forumlar herkese öncelikle, aranıza yeni katıldım.Allah aşkına sorunu çözebildinizmi aynen dertten müzdaribim lenevo y740 gtx 2060 ekran kartım bi türlü çözüm bulamıyorum sürekli takılıyor.
Sistemim intel i7-9750H cpu 2.60 ghz - 16 Gb Ram -
Ekte gameloop tanılama ekranım mevcut.
14230A04-695E-4474-A1D0-E4C17CEC9EBC.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı