RTX 2060 Super vs RX6600

Bütçe
5000

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam ikinci el olarak ekran kartı alacağım fakat kararsızım. 5000₺ bütçe ile ya RTX 2060 Super'ya da RX6600 alacağım. DLSS desteği için 2060'dan yanayım. Hangisini tercih etmeliyim?
•i3-12100F işlemci.

@Kaan Diktaş hocam ne dersiniz hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleme:
Dostlar selam ikinci el olarak ekran kartı alacağım fakat kararsızım. 5000₺ bütçe ile ya RTX 2060 Super'ya da RX6600 alacağım. DLSS desteği için 2060'dan yanayım. Hangisini tercih etmeliyim?
•i3-12100F işlemci.

@Kaan Diktaş hocam ne dersiniz hangisini tercih etmeliyim?

NVIDIA çok istiyorsan alınabilir ama iki ürün için de o para çok pazarlık yap biraz ben olsam RX 6600XT alırdım.

@Maxtoric hocam merhaba bi konuda rx6600 kullandığınızı okudum. İşlemcimizde aynı bende de i3-12100f var. İkinci el olarak rx6600xt alacağım karttan memnun musunuz amd tarafına biraz kuşkuyla yaklaşıyorum.

@Maxtoric hocam merhaba bi konuda rx6600 kullandığınızı okudum. İşlemcimizde aynı bende de i3-12100f var. İkinci el olarak rx6600xt alacağım karttan memnun musunuz amd tarafına biraz kuşkuyla yaklaşıyorum.
Bazen driver sorunu yaşanabiliyor ben 23.9.2 güncellemesinde yaşadım. Onun dışında pek problem görmedim wattman olayı var o 6000 serisinde yaşanmıyor. AMD kullanıcıları her güncellemede önce kurban arıyorlar eğer sürüm sorunsuz ise öyle indiriyorlar :D Ama şaka maka bunlar dışında problemi yok alabilirsiniz.

Bazen driver sorunu yaşanabiliyor ben 23.9.2 güncellemesinde yaşadım. Onun dışında pek problem görmedim wattman olayı var o 6000 serisinde yaşanmıyor. AMD kullanıcıları her güncellemede önce kurban arıyorlar eğer sürüm sorunsuz ise öyle indiriyorlar :D Ama şaka maka bunlar dışında problemi yok alabilirsiniz.
Bismillah diyip alacağım valla baktım çok yoruyor beni satarım en fazla 🤣

Bismillah diyip alacağım valla baktım çok yoruyor beni satarım en fazla 🤣
Hocam inanın en son beni eylülde yordu. O da 23.9.2 sürümüydü. O sürümde chrome'de gezinirken donuyordu 20 saniye civarı kalıyordu sonra geri düzeliyordu. O da biraz AMD'nin acelesine geldi. Şuan bir sorunu yok.

Geri
Yukarı