RTX 2060 Super yükte 86 derece

Yandaki camı açmak en basit çözüm olurdu.
Kasanın içindeki kule tipi CPU soğutucunun ışıkları gözümü alıyor. Cam kapak siyah filmli olduğu için gözlerimi hiç rahatsız etmiyor takılı olduğunda.
Attığınız fanlar iyi midir, işimi görür diyorsunuz sanırım.

Ekran kartı için otomatik fan yerine kendi fan ayarların var mı? Belki sıcaklığı bir nebze düşürebilirsin.
Zaten yükte %90 fan hızıyla çalışıyor hocam.

Kasanın içindeki kule tipi CPU soğutucunun ışıkları gözümü alıyor. Cam kapak siyah filmli olduğu için gözlerimi hiç rahatsız etmiyor takılı olduğunda.
Attığınız fanlar iyi midir, işimi görür diyorsunuz sanırım.

Süper fanlar değil ancak fiyatını göz önüne alırsak fazlasıyla işinizi görür.

Akasa'nın fanlarından memnun olmadığımı hiç bilmiyorum. Şu anda kasamda Akasa'nın Apache ve Viper model fanlarından bulunmakta oldukçaksa memnunum.

Süper fanlar değil ancak fiyatını göz önüne alırsak fazlasıyla işinizi görür.

Akasa'nın fanlarından memnun olmadığımı hiç bilmiyorum. Şu anda kasamda Akasa'nın Apache ve Viper model fanlarından bulunmakta oldukçaksa memnunum.
Teşekkür ederim, 2 tane alıp deneyeceğim. Müsait olduğumda bir iki tane daha alırım tamamlarım.

Tabii kasanın kapalı bir fırından farksız olması büyük bir etken.

Kasa Corsair Spec Delta, macunu değiştireli 1 yıl olmadı. Wipaste kullandım.

Işıksız uygun fiyatlı fan önerilerinize açığım. Elimde şu an wipaste macun olarak.

Fan hızı MSI Afterburner'da %90 olarak gözüküyor yük altında. Cam açma durumum olmuyor maalesef.

Işıksız uygun fiyatlı kasa fanı önerilerinize açığım.

Hocam termal macun yenileyip uzay sistem deneyin bir olmazsa almaya gerek yok.

@Shuichi Tatsuo hocam yeniden selam, ekran kartının bakımını yaptım ve kasanın kapağını açtım. Dereceler 78 civarında geziyor. Sizce neyi yanlış yapmış olabilirim? Macun olarak Wipaste kullandım.

Macun fazla kaçmış olabilir, blok düzgün oturmamış olabilir. Hani daha fazla da bir seçenek olmuyor olabilecek sorunlar arasında.

Bloğunu söküp güzel bir yıka temizle kurut. Ne biçim kart bu soğuyamıyor resmen. En dandik tek fanlı 2060S daha iyi soğurdu herhalde

Vallahi en son kartın fanlarını sök at 2 siyah Akasa tak kullan diyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı