RTX 2060 Valorant FPS'i normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, uzun süredir Valorant oynuyorum. 165'in altına düşmediği sürece sorun olmuyor fakat FPS'imi biraz düşük görüyorum. Yüksek ayarlarda 170-200 arası gidip geliyor sürekli. Yani aç gözlü değilim ama gözüme biraz az gibi geldi, sizce gayet normal mi yoksa sorunlu bir şey olabilir mi?

Neredeyse sistemimiz aynı sadece ekran kartım AMD 40 fps daha fazla alıyorum senden. Bence biraz az gibi. Normalde olabilir.

Oyunu oynadığınız grafik ayarlarına ve hatta haritaya göre FPS değerleri değişebilir. Bence aldığınız değerler gayet normal. Ekran kartı ve işlemci kullanımınız ne durumda?

Selamlar, uzun süredir Valorant oynuyorum. 165'in altına düşmediği sürece sorun olmuyor fakat FPS'imi biraz düşük görüyorum. Yüksek ayarlarda 170-200 arası gidip geliyor sürekli. Yani aç gözlü değilim ama gözüme biraz az gibi geldi, sizce gayet normal mi yoksa sorunlu bir şey olabilir mi?

Normal benimde öyle.

Valorant işlemci tabanlı bir oyun, tabii ekran kartı performansıda etkili ama iyi FPS almak istiyorsan işlemci önemli.

Bence gayet normal hele ki Valorant gibi bir oyunda RTX 3060 Ti kullanırken bile 240 FPS alınıyor bir de Valorant'ın optimizasyonu biraz daha kötü günümüz FPS oyunlarına göre mesela R6 da 270 rahat görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı