RTX 2060 Valorant LoL düşük FPS

Deniz Tultak

Hectopat
Yer
İskenderun/Hatay
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimde RTX 2060 ve i7-6700 var, 3 gün öncesine kadar sıkıntısız bir şekilde oynuyordum bu oyunları.
Dün LoL'e girdim ve oyunda 20-30 FPS aldım. Bugün de Valorant girdim yine aynı sonuç. Oyunda işlemci kullanımım %100 ekran kartı kullanımım %9 oluyor.
Nasıl bir anda böyle oldu hiç anlamıyorum. Başka oyunlarda hiç sıkıntı yok. Arkadaşımda 1660S var onda, bu oyunlarda sıkıntı yokmuş. Sorun ne olabilir acaba?
Arkadaşlar sistemimde RTX 2060 ve i7-6700 var, 3 gün öncesine kadar sıkıntısız bir şekilde oynuyordum bu oyunları.
Dün LoL'e girdim ve oyunda 20-30 FPS aldım. Bugün de Valorant girdim yine aynı sonuç. Oyunda işlemci kullanımım %100 ekran kartı kullanımım %9 oluyor.
Nasıl bir anda böyle oldu hiç anlamıyorum. Başka oyunlarda hiç sıkıntı yok. Arkadaşımda 1660S var onda, bu oyunlarda sıkıntı yokmuş. Sorun ne olabilir acaba?
Yazmayı unutmuşum. Bu oyunlar çalışırken bilgisayar da kafayı yiyor. çok kasıyor her şey.

Yazmayı unutmuşum. Bu oyunlar çalışırken bilgisayar da kafayı yiyor. Çok kasıyor her şey.

Virüs olabilir, ekran kartı güncellendi mi? Çok düşükte oynuyorsanız az kullanıyor olabilir benim bildiklerim bu kadar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı