RTX 2060 ve 75 Hz monitör vs 1660S ve 144Hz monitör

Efeadlig25

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi RTX 2060 yanına 75 Hz ucuz bir monitör mü? 1660S yanına 144 Hz bir monitör mü? Bütçe 8500-9000 arası önerileri bekliyorum. Birinci ve RTX'li sistem: GeForce Ray Tracing Warrior Bronze [Bafır] | RTX 2060 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com

Bunun yanına 75 Hz bir monitör mü almalı yoksa?

İkinci: Sinerji Sargas Ryzen 3 3100 8GB 240GB SSD GTX1660 Super Bunun yanına 144 Hz bir monitör mü almalı?

Not: İkinci sistemde ekran kartını Zotac 1660S yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam ama bu fiyat aralığında daha iyi bir sistem var mı varsa sizce nedir?
Bu arada ben bütün oyunları oynayacağım ama daha çok hikayeli oyunları oynayacağım.

Bu monitörü alıp indirimleri takip etmeni öneririm. RX 5700XT+i5 10400F'li bir sistem toplayabilirsin. 2060+i5 10400F'li bir sistem topladım fakat aşırı zam gelmiş parçalara.

Ama hazır sistem alacağım olmazsa Vatanya da MediaMarkt gibi yerlere gidip kendim öyle toplayacağım
Ki zaten ben mayıs'a doğru satın almayı düşünüyorum

Benim hiçbir aksesuarımda yok bir tek mouse var ben laptopdan yazıyorum sıfırdan sistem alacağım mayıs'a doğru her oyunu en az orta ayarlarda açacak bir PC bakıyorum bütçem en fazla 9000 kiriterlerim bunlar ama çok kararsızım
Hocam ikisi de kazık fiyatlara satıyor. Hazır sistemler ise 1-2 tane kronik parça koyup satıyorlar. Hocam mayıs'a doğru o bütçeye 1660S bile bulamayabilirsiniz.

Maalesef paranın çoğunluğu o zaman elime ulaşacak oda belki D:
Acaba Amerika'da yeni başkan seçilirse o başkanda biraz saf çıkarsa dolar düşer mi :)

Son düzenleme:
Benim hiçbir aksesuarımda yok bir tek mouse var ben laptoptan yazıyorum sıfırdan sistem alacağım mayıs'a doğru her oyunu en az orta ayarlarda açacak bir PC bakıyorum bütçem en fazla 9000 kiriterlerim bunlar ama çok kararsızım.

Maalesef paranın çoğunluğu o zaman elime ulaşacak oda belki D:
Acaba Amerika'da yeni başkan seçilirse o başkanda biraz saf çıkarsa dolar düşer mi :)

Amerika'yla bir alakası yok bunun paramız her para birimine karşı değer kaybetmekte anlayın şunu.

Geri
Yukarı