RTX 2060 ve R5 2600 sistemde %30 GPU kullanımı ve %90 CPU kullanımı

Berkay9

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD ryzen 5 7640HS
SAMSUNG DDR5 16GB 5600MHZ RAM
NVİDİA GeForce RTX4050
1TB SSD
Merhabalar, RTX 2060 R5 2600 sistemimde GPU %30 kullanımdayken CPU %90 %100 kullanımda.
Normalde tam tersi olması gerekiyor.
Sorunumun bir çözümü var mıdır? Yoksa servise göndermekten başka çare bulamayacağım.
@Recep Baltaş.

Kör değilsem RAM'leriniz 8 GB gözüküyor? 16 demiştiniz. Onun dışında işlemler kısmınıda bize atın lütfen.

Normalde 16 GB 8 GB sıkıntılı olduğu için servise gönderdim :) 20 gün sonra gelecek normal değeri 16.

Normalde 16 GB 8 GB sıkıntılı olduğu için servise gönderdim :) 20 gün sonra gelecek normal değeri 16.

Peki göndermeden önce de durum aynı şekilde miydi? Yani RAM'iminizde nasıl sorun olduğunu anladıınız? Asıl sorununuza bir yanıt bulamadım ama herhangi bir bağlantı var ise konu hakkında daha bilgili arkadaşlar için da yazmış olursunuz hem.

Peki göndermeden önce de durum aynı şekilde miydi? Yani RAM'iminizde nasıl sorun olduğunu anladıınız? Asıl sorununuza bir yanıt bulamadım ama herhangi bir bağlantı var ise konu hakkında daha bilgili arkadaşlar için da yazmış olursunuz hem.

Göndermeden önce durum aynı değildi bilgisayar 8 GB RAM'i okumadı tak çıkar yaptım gene okumadı
Bende servise gönderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı