RTX 2060 ve Ryzen 5 3600 düşük Benchmark test sonucu!

IBerdush

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler Userbenchmark testlerinde genelde Ekran kartım, işlemcim ve RAM'lerim performansının altında çıkıyor ve bu benim çok canımı sıkıyor bilgisayarıma format attım tüm Driver'larım güncel BIOS'um güncel sorun ne olabilir? Sizce bu değerler normal mi?

test1.png

test2.png

test3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler Userbenchmark testlerinde genelde Ekran kartım, işlemcim ve RAM'lerim performansının altında çıkıyor ve bu benim çok canımı sıkıyor bilgisayarıma format attım tüm Driver'larım güncel BIOS'um güncel sorun ne olabilir? Sizce bu değerler normal mi?

Eki Görüntüle 547154

Eki Görüntüle 547155

Eki Görüntüle 547156
Forumda yasaklı bir site kendisi. Bu konu da sizi bu konuda bilgilendirmemiz için onaylandı herhalde :D
O sitedeki değerleri dikkate almayın. Daha DX 11 ve 12 ile test yapmadan milattan önce kalmış DX 9 ve 10 ile değerlendirme yapıyor :D Neden dikkate alayım ki ?

Forumda yasaklı bir site kendisi. Bu konu da sizi bu konuda bilgilendirmemiz için onaylandı herhalde :D
O sitedeki değerleri dikkate almayın. Daha DX 11 ve 12 ile test yapmadan milattan önce kalmış DX 9 ve 10 ile değerlendirme yapıyor :D Neden dikkate alayım ki ?
anladım hocam içim biraz olsun rahatladı yasak olduğunu bilmiyordum.
O siteyi forumda kullanmıyoruz zaten. Saçma sapan bir site. Umursamayın. Site forumda yasaklı yani o derece.
bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim.
Arkadaşlar peki bilgisayarımın stabil çalıştığını öğrenebileceğim başka bir program veya site mevcut mudur ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı