RTX 2060 ve Ryzen 5 3600 için 600W PSU Yeterli mi?

Ryzen 1500x 16gb ram 1080ti yi tt 600w 80 plus ile kullanıyorum.herhangi bir sıkıntı yaşamadım.rtx 2060 ve 3600 cok rahat kullanırsın 600w guc kaynağı ile.Ama güç kaynağını düzgün markalardan al kardeşim her marka gösterdiği değeri veremiyor.şu markaları öneririm(cooler master,tt,corsair)bulabilirsen turkiyede cougar güç kaynağı oda olur

Power Boost, Everest, Frisby gibi markaları önermiyorum.
Bence de tam tersi, power boost bence bu konuda gayet başarılı. Ayrıca bence, ki bunu yıllardır söylüyorum, 80+ bronze sertifikası gökten verilmiyor, dilerseniz gerçekten sertifikası var mı diye doğrulama yapabiliyorsunuz, yani 80+ gibi bir sertifikası olduktan sonra bence markanın adı önemli değil, adam benim istediğim gücü, enerji tüketimini verimli bir şekilde kullanarak sağlayabilir demek bu 80+ 'lar. Yani bu görüşlere pek katılmıyorum açıkçası ☺️

Bence de tam tersi, power boost bence bu konuda gayet başarılı. Ayrıca bence, ki bunu yıllardır söylüyorum, 80+ bronze sertifikası gökten verilmiyor, dilerseniz gerçekten sertifikası var mı diye doğrulama yapabiliyorsunuz, yani 80+ gibi bir sertifikası olduktan sonra bence markanın adı önemli değil, adam benim istediğim gücü, enerji tüketimini verimli bir şekilde kullanarak sağlayabilir demek bu 80+ 'lar. Yani bu görüşlere pek katılmıyorum açıkçası ☺
Ben katılmıyorum. Sadece istediğin gücü çekip sertifikası olması yeterli değil. Kapasitörleri, yüksek akım,gerilim ve sıcaklığa karşı koruyup korumaması da büyük etmenler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı