RTX 2060 vs 2060 SUPER vs RX 6600

Typhon18

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, bu üç kart arasında kaldım, üçünün de fiyatı neredeyse aynı. 2060 olan sıfır 2 yıl garantisi var, 2060 super ve RX 6600 8-9 aylık kartlar, onların da garantisi var. Seçimimi hangisinden yana kullanmalıyım? Yardımınızı bekliyorum.

RX 6600 ve 2060s neredeyse eş değer güçte kartların fiyatları nedir ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsi fikrimi söylüyorum, eğer ki DLSS ve Ray Tracing performansı önceliğiniz ise, ekran kartı ile ekran kaydı alıp yayın açma niyetiniz var ise ve çeşitli Photoshop ya da CAD yazılımları kullanıyorsanız NVIDIA daha doğru bir tercih.

Şahsi fikrimi söylüyorum, eğer ki DLSS ve Ray Tracing performansı önceliğiniz ise, ekran kartı ile ekran kaydı alıp yayın açma niyetiniz var ise ve çeşitli Photoshop ya da CAD yazılımları kullanıyorsanız NVIDIA daha doğru bir tercih.
CAD yazılımından bol bir şey kullanmıyorum. Arada da oyun oynarım o şekilde. Kararsız kaldığım olay 2060 ın sıfır olması bir de.

2060S hep mining yemiş oluyor tehlikeli diyen oldu o yüzden de tereddütteyim.

Evet çünkü eski bir kart DLSS'in yeni sürümleride yok oyun için alıyorsanız RX 6600 tercih edebilirsiniz bende kullanıyorum yazılım sorunu var falan diyorlar ama daha hiç karşılaşmadım oyunlarda klip almayı açıyorum sanki bu sadece NVIDIA'da var gibi bir algı var ayrıca FSR 2.1'de var RX 6600'de RDR2 gibi oyunlarda desteği var.

Evet çünkü eski bir kart DLSS'in yeni sürümleride yok oyun için alıyorsanız RX 6600 tercih edebilirsiniz bende kullanıyorum yazılım sorunu var falan diyorlar ama daha hiç karşılaşmadım oyunlarda klip almayı açıyorum sanki bu sadece NVIDIA'da var gibi bir algı var ayrıca FSR 2.1'de var RX 6600'de RDR2 gibi oyunlarda desteği var.
Hocam 2060S tam almak üzereyken o şekilde bir korku oluştu ve beni sıfır 2060 almaya yöneltti. RX 6600 de güzel ama çok kararsız kaldım. Sıfır ve biraz daha kötü bir kart mı yoksa daha güçlü 8-9 aylık bir kart mı almak mantıklı onu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı